Winnaars waren te gast bij Heineken-Amsterdam m WP iDw^wOwOki: HORECA VA-PRIJSVRAAG HHte Mm De rondleiding door het bedrijf omvatte natuurlijk ook een bezoek aan het brouwhuis. V.l.n.r. mejuffrouw Molenaar, de heren Mollerus en Wolff, mevrouw Massee, de heer Van der Zijden, me vrouw en de heer Dijkhoff, mevrouw Bluemink-Massee en de heer Meertens. De op de jongste Horecava door Heineken uitgegeven speciale brochure bevatte onder meer een aantrekke lijke prijsvraag, waarop door een groot aantal bezoekers is gereageerd. Deze prijsvraag bestond uit twee ge deelten. In de eerste plaats werd ge vraagd hoeveel maal op de kisten- foto de combinatie „Heineken - Het meest getapt" voorkwam. Vervolgens diende men een slagzin te maken of een korte uitspraak te geven over de wijze waarop Heineken het diensten pakket aan zijn afnemers op de Hore cava presenteerde. Van de deelnemers zijn velen helaas gestruikeld over de eerste opgave. Op de foto kwam de combinatie „Heine ken (zonder 's- Het meest getapt" 74 maal voor. Uit de goede oplossingen kwamen tenslotte degenen, die de beste slag zin of korte uitspraak hadden gevon den, als de prijswinnaars naar voren. Zij waren op de middag van 11 april jl. te gast op de hoofdstedelijke Hei neken brouwerij, waar zij allereerst een uitgebreide rondgang maakten door het bedrijf, daarbij voortreffe lijk voorgelicht door onze excursie leider, de heer K. P. L. Meertens. Daarna begaf men zich naar de raadskelder, waar men in afwachting van de prijsuitreiking onder het genot van een koele dronk de kennismaking voortzette. Als gastheren namens Heineken waren daarbij aanwezig de heren J. G. Timmer, hoofd commer ciële dienst horeca Amsterdam, J. J. Gasten en gastheren in een ongedwongen en geanimeerd samenzijn in de raadskelder. De heer Campagne overhandigt de hoofdprijs alsmede een Heineken bierpul aan mevrouw Bluemink-Massee. Direct na de prijsuitreiking werden de pullen met Heineken bier gevuld en bracht onze direc teur een dronk uit op de winnaars. V.r.n.l. me vrouw Bluemink-Massee en de heren Cam pagne, Dijkhoff en Van der Zijden. r i ,gv De eerste prijs was voor de heer Dijkhoff, die hier zijn bierpul in ontvangst neemt. Een gelukwens en eveneens een Delftsblauwe pul voor de heer Van der Zijden, de winnaar van de tweede prijs.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 12