Huisverbruikafdeling Den Bosch bracht bezoek aan N.V. Mol Pauwels MET HEINEKEN DE LUCHT IN Op 2 januari jl. bracht de afdeling huisverbruik van onze Bossche brouwerij een bezoek aan de Spar-groothandel N.V. Mol Pauwels in 's-Hertogenbosch. De heer Th. Hopman, com mercieel leider, heette het gezelschap in de fraaie conferentiezaal hartelijk welkom en ver telde op boeiende wijze over de taken van de groothandel in levensmiddelen. Dat daarbij de samenwerking tussen industrie en handel een belangrijke rol speelt werd ook door de heer Hopman duidelijk onderstreept. Nadat onder leiding van de heer De Laat het zeer moderne kantoor (men bereidt zich voor op de installatie van een I.B.M. computer) en de bijzonder efficiënt ingerichte magazijnen bezichtigd waren, ging het gezelschap nog naar de enkele weken tevoren geopende Spar Super markt te Hintham, waar bijgaande groepsfoto werd gemaakt. Staande, vijfde en zesde van rechts de heren Hopman en De Laat. VOOR Marijke Mendels (22) uit Arnhem en haar 25-jarige verloofde Ton Boelhouwer was het 17 maart jl. dé dag. Marijke had een prijsvraag van de Arnhemse carnavalsvereniging On-Ganse gewonnen en als beloning waren zij en haar verloofde een dag de gasten van Heineken Rotterdam. Het programma, dat onder andere een rondleiding door de brouwerij en een bezoek aan de Euromast omvatte, vond zijn hoogtepunt in een rondvlucht vanaf Zestienhoven met een zespersoons Cessna, die trots de Heineken kleuren voerde. Het Arnhemse paar werd begeleid door On-Gansemedewerker en ridder in de orde van de enkele gans H. M. Reinders en de heer H. J. Kamstra, lid van de raad van elf en voorzitter van de propagandacommissie. Na de rondvlucht was er nog even tijd om te winkelen in de Lijnbaan, waarna het gezelschap een bezoek bracht aan Hulstkamp's Distilleerderij, waar men gastvrij ontvangen werd door de directeur, de heer B. P. M. M. Hoogeweegen. De dag werd besloten met een dineetje in het Spaanse restaurant van Engels in het Groothandelsgebouw. Foto onder: De T-Ford bracht het Arnhemse paar onder andere naar Zestienhoven. Voor de rondvlucht werden nog enkele foto's gemaakt. Rechts Marijke Mendels en Ton Boel houwer, in het midden gastheer Schipperijn en geheel links majoor Reinders. Foto rechts onder: De motor draait, klaar voor de start! Foto rechts boven: Met Heineken de lucht in.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 12