H. G. WILDENBERG Co. C.V. OPENDE NIEUW BEDRIJFSPAND NU OOK EEN HIPPOTEL Het pand Wildenberg, dat 1000 m2 beslaat, aan de Ridder Snouckaartlaan 9 te Voorburg. Een groot gebeuren voor drie generaties Wildenberg. V.r.n.l. jhr. mr. A. Feith, mevrouw H. G. Wildenberg, de heer J. H. Wildenberg, Inge Wildenberg, de heren P. R. H. Wildenberg, H. G. Wildenberg sr. en mevrouw P. R. H. Wildenberg. Een half jaar geleden maakten wij reeds melding van de vorderingen in de bouw van het pand van onze Voor- burgse biergroothandel H. G. Wildenberg Co. C.V. Woensdag 1 maart jl. was voor de familie Wildenberg dé grote dag. Toen opende de burgemeester van Voor burg, jhr. mr. A. Feith (die tevens voorzitter is van de Nederlandse Sport Federatie), het Wildenberg-pand door de schaar te zetten in een lint dat, aan enkele Fleineken vaten bevestigd, de doorgang versperde. In zijn openingsrede vergeleek jhr. mr. Feith de prestaties van de familie Wildenberg (één van de zonen is de bouwer van het pand) met een voetbalwedstrijd. Een moeilijke eerste helft (de moeilijke periode in de oude dorpskern, waar ruimte zo schaars en in de begin jaren elektriciteit zelfs een luxe was), weinig rust omdat de Wildenbergs zich geen rust gunnen en een tweede helft waarin zeker de doelpunten gescoord zullen worden. De opening van deze nieuwe vestiging, in een tijd waarin vele bedrijven gedwongen zijn tot liquidatie of fusie, is dan het eerste doelpunt. De heer Feith wenste ten slotte de familie Wildenberg veel succes toe. In zijn slotwoord dankte de heer H. G. Wildenberg sr. allen voor hun bereidwilligheid en medewerking en niet in het minst zijn zonen en dochters, die zich ervoor beijverd hadden dit 70-jarige bedrijf te maken tot wat het nu is. Groot was de belangstelling, ook van Heineken zijde. U ziet v.l.n.r. de heren G. Gevers, mr. F. W. R. Nuboer, H. G. Wildenberg sr., K. van der Hoeven en R. H. Dinsbach. Zoekt u een hotel en gaat u met de auto? Dan gaat u natuurlijk het liefst naar een motel. Als u met de boot bent, zal uw voorkeur waarschijnlijk uit gaan naar een botel. Maar wat als u te paard gaat? Dan kunt u, in Zwitserland tenminste, binnenkort terecht in een hippotel. Op de Lindenberg tussen het Luzerner Seetal en het Aurgauer Freiamt wordt op het ogenblik het eerste hippotel voor Zwitserland gebouwd. Dit nieuwe soort hotel voor paardenliefhebbers zal een oude Zwitserse schuur (Luzerner Spycher), vakantiehuisjes en moderne stallen omvatten en ruiter en paard een aangenaam onderdak en verblijf bieden. (Uit Hotelrevue")

Het meest getapt | 1967 | | pagina 11