Kroonkurkenwedstrijd te Epe INHAKEN OP DE FEESTDAGEN Nogmaals: In de week vóór Pasen werd door een van onze ver tegenwoordigers, de heer R. Dobben, in samenwerking met de heer J. van Someren van de Spar S.M. „Hoge Weerd" te Epe, een kroonkurkenwedstrijd georganiseerd, waardoor Epe extra in het teken van Heineken kwam te staan. Het ging erom te raden hoeveel kroonkurken zich in een Heineken bierlaars bevonden. Deze laars was geplaatst in een etalage, waarin onder andere een draaiende display was te zien. Ongeveer 600 deelname-formulieren werden via de kassa's uitgereikt of in de omgeving verspreid. Gezien de grote deelname aan de wedstrijd kon van een bijzon der succes worden gesproken. De verkoop van Heineken bier en het bezoek aan de Spar S.M. hadden hiermede een extra impuls gekregen. In december van het vorige jaar organiseerde de VIVO- grossier, N.V. v/h Jos Stoot te Venlo, in samenwerking met Heineken een presentatie-actie, die betrekking had op de feestdagen. De opdracht aan de winkeliers luidde een Heineken presentatie te verzorgen, hetzij in de winkel, hetzij in de etalage, die in het teken stond van de feestdagen rondom Kerstmis en nieuwjaar. Zij mochten tevens gebruik maken van andere artikelen, die in deze tijd extra in de belangstelling stonden. Voor de mooiste uitstallingen waren tien prijzen beschik baar gesteld. De animo voor deze actie was bijzonder groot: ongeveer tachtig procent van de winkeliers haakte op deze presentatiewedstrijd in. Er waren verscheidene mooie uitstallingen waarvan u bijgaand enkele voorbeelden aantreft.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 10