Drankengroothandel Visser opende nieuw filiaal De heer Van Lookeren Campagne tijdens zijn openingstoespraak. Buitenaanzicht van het nieuwe pand. De overhandiging van het cadeau aan de heer J. M. Visser door de heer Van Lookeren Campagne. Ge heel links mevrouw i. M. Visser, derde van rechts de heer J. G. Timmer, hoofd commerciële dienst horeca Amsterdam. Eerste en vierde van rechts de heren A. Puype en A. J. Dieleman, Heineken vertegen woordigers. De heer Han Visser, zoon van de heer J. M. Visser, reed als eerste het magazijn binnen, waarmee het nieuwe bedrijf officieel in gebruik werd genomen. Op de voorgrond v.r.n.l.: de heer C. Visser (Apeldoorn) met zijn echt genote, mevrouw J. M. Visser (Enschede) en een vertegenwoordi ger van de firma Visser. Op 7 november jl. heeft een van onze directeuren, mr. C. van Lookeren Campagne, de nieuwe bedrijfsruimten geopend van de Drankengroothandel Wed. H. Visser Zonen N.V. te En schede. De hoofdzetel van deze Dran kengroothandel is in Apeldoorn ge vestigd. In Enschede had men reeds lang een filiaal. De voortdurende groei van de omzet heeft ook hier de leiding van het bedrijf geplaatst voor het pro bleem van een dringende behoefte aan meer ruimte en modernisering van de werkmethode. De enige werkelijke af doende oplossing bleek te zijn de stichting van een nieuw bedrijfspand. In zijn openingsrede wees de heer Van Lookeren Campagne op de re laties met Heineken, die al van 1904 dateren. In 1935 resulteerden deze in de overname van een Heineken depot in de Wilhelminastraat in Enschede. Ook sprak de heer Van Lookeren Campagne over de voortdurende toe name van het bierverbruik in Neder land en hij zei te geloven, dat mede door de zorg die aan dit produkt wordt besteed, de stijging zich zal voortzetten. Onze directeur zei verder vertrouwen te hebben in de zelfstandige dranken groothandel. Ook benadrukte hij dat Heineken graag zaken doet „met de zelfstandige ondernemer, omdat al leen daardoor een goede toekomst ge waarborgd wordt". Voor de positie van Heineken in Twente is deze nieuwe vestiging een aanwinst, waarbij nog mag worden opgemerkt dat de opslag van bier aan zeer hoge eisen voldoet in navolging van het bedrijf te Apeldoorn, waar een speciale koelruimte is gecreëerd voor het fustbier. Ook deze nieuwe vestiging is van een dergelijke speciale koelruimte voorzien, mede naar aan leiding van de bijzonder gunstige re acties van de zijde van de horeca ondernemers, die dit bier thans ge koeld van de groothandel ontvangen, hetgeen een veel betere tapmogelijk- heid geeft. Een grote schare van belangstellen den kon een goede indruk verkrijgen van de omvang en de praktische in richting van het nieuwe bedrijf. 8

Het meest getapt | 1967 | | pagina 8