Nieuwe reclamefilm Kelder Heineken onverwa< gasten glas scKuinhouden™ langzaam schenken. Begin van deze maand heeft Heineken een nieuwe recla mefilm voor vertoning in de Nederlandse bioscopen uitgebracht. De rolprent, die een volle minuut duurt, werd vervaardigd door Ca rillon Films N.V. te Rijs wijk. Deze is er naar onze mening bijzonder goed in Dit zijn de onverwachte gasten, zoals op het „wolkenbord" reeds is aan gekondigd. De cameraploeg staat op de trap. geslaagd onze reclamebood schap op een voor het door gaans jonge bioscooppubliek aanvaardbare wijze over te brengen. De nieuwe kleuren film brengt flitsen van een aantal huiselijke situaties, waarbij het in voorraad hebben van het meest ge tapte bier bijzonder goed van pas komt. Verder wordt aandacht besteed aan de bierbehandeling (glazen spoelen en bier inschenken). Tussen deze scènes door wandelt onze mascotte (zie linksboven) met haar mandje met boodschappen over straat. Een bijzonderheid is, dat in deze film in het geheel niet gesproken wordt. Het des betreffende commentaar komt geschreven op zo genoemde wolkenborden per scène in het beeld te hangen. De muziek werd gecompo neerd door Laguestra. Deze film zal wederom een goede steun zijn bij uw bier verkoop in het nieuwe jaar. Heineken heerlijk! I glazen eerst even omspoelen ririukkio volop Heineken in kuis 4 Regisseur Ted de Wit bezit kenne lijk huisvaderlijke ervaringen ten aanzien van boodschappenmandjes. De camera wordt ingesteld op aan wijzing van regisseur De Wit.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 5