Heineken huis trok vele duizenden bezoekers HORECAVA 1967 In het teken van de dienstverlening juridische dienst voor adviezen op het gebied van de Drankwet; technische verzorgingsdienst voor de biertapinstallaties. Ondanks het feit dat wij in onze stand een van de grootste van de Horecava vele gasten tegelijkertijd konden ontvangen, is de toeloop zo enorm geweest, dat wij in genoemde opzet niet ten volle zijn geslaagd. Van het totaal aantal Horecava-bezoekers, dat voor een belangrijk deel „eens echt uit was", zijn naar onze schat ting tussen de vijftien- en twintigduizend mensen bij de Heineken stand geweest. Velen hebben zich voor een ogenblik willen onttrekken aan de drukte en de warmte van de tentoonstellingshallen om zich te laven aan een goed glas Heineken bier. Niet allen zal dit zijn gelukt, want op een dergelijk mas saal bezoek was zelfs het Heineken huis niet berekend. Dat het onder die omstandigheden niet altijd tot een rustig gesprek is gekomen, alle goede bedoelingen ten spijt, is nauwelijks te verwonderen. Eén ding is ook thans weer duidelijk gebleken: de geweldige populariteit van Heineken! Foto boven: Totaaloverzicht van het Hei neken huis. Op de wand in het voorste gedeelte de wereldkaart met als tekst „Heineken in 150 landen." Foto links: Soms was het ook even rustig in de stand. In afwijking van vorige jaren toen de Nederlandse brou werijen gezamenlijk op de Horecava vertegenwoordigd waren, is Heineken voor het eerst in de geschiedenis van deze vakbeurs met een eigen stand verschenen. Alhoewel een brouwerijstand traditioneel moeilijk denk baar is zonder tapgelegenheid, was het niet de bedoeling deze tap centraal in de belangstelling te plaatsen. De opzet is geweest het gesprek het contact op de voorgrond te plaatsen en de bezoekers te attenderen op het dienstenpakket dat Heineken de horeca-ondernemer kan aanbieden en de afdelingen waarop deze een beroep kan doen: bouwbureau voor adviezen betreffende nieuwbouw, verbouwingen, inrichtingen en algemene opzet van be drijven; bemiddelingsbureau voor de koop en verkoop van horecabedrijven;

Het meest getapt | 1967 | | pagina 4