De heer R. M. Vestergaard met pensioen Op 16 december 1966 werd in de Beatrix-zaal van Engels de afscheidsreceptie voor de relaties gehouden. Uit het gehele land waren velen, zeer velen naar Rotterdam gekomen om een handdruk en enkele persoonlijke woorden met de heer en mevrouw Vestergaard te wisselen. Op de foto's ziet u achtereenvolgens enkele van deze momenten. 1. Onze agent uit Venlo, de heer A. Janssen en zijn echtgenote. 2. De heer J. Luit, directeur van Heineken s Bierhandel, Groningen N.V. 3. Dr. G. Z. Jol, onderdirecteur van de Verenigde Nederlandse Brouwerijen d'Oranjeboom N.V. 4. De heer J. W. Cleypool, directeur van het Holbein-restaurant, met zijn echtgenote. Op 1 januari is voor de heer R. E. M. Vestergaard, directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., de periode van welverdiende rust begon nen waarop hij na een diensttijd van ruim 45 jaar alle recht had. De heer Vestergaard heeft zijn werkzame leven praktisch geheel bij Heineken door gebracht. Slechts korte tijd voordat hij 1 maart 1921 bij Heineken's Bier brouwerij Maatschappij N.V. in dienst kwam was hij werkzaam bij het Deense consulaat-generaal te Rotter dam. Oorspronkelijk was het zijn voornemen een diplomatieke loopbaan te volgen. Al is dit niet gebeurd, toch zijn zijn diplomatieke gaven in de brouwerijwereld volledig tot hun recht gekomen, zoals de zeer velen, die hem kennen, kunnen getuigen. De heer Vestergaard begon bij Heine ken als assistent-correspondent en werd in 1930 benoemd tot chef van de correspondentie-afdeling. Op deze post, waar hij een grote bedrijfskennis verwierf, bleef hij tot 1942. In dat jaar volgde zijn benoeming tot ver koopleider te Rotterdam. In 1945 werd hem algemene procuratie ver leend. Toen de nieuwe Heineken brouwerij te 's-Hertogenbosch in bedrijf kwam, werd de heer Vestergaard de commer ciële leiding van deze eenheid opge dragen. Hij verrichtte deze taak van 1957 tot 1960. In laatstgenoemd jaar werd hij benoemd tot onderdirecteur van Heineken's Brouwerijen Neder land N.V. en teruggeroepen naar Rotterdam. In 1961 volgde zijn benoeming tot directeur. Bij het personeel laat hij een dank bare herinnering achter wegens de hulp en steun aan velen onder meer in de oorlogsjaren. Bovendien heeft hij grote activiteiten ontplooid in het belang van de personeelsverenigingen. Heineken heeft de heer Vestergaard bij zijn afscheid duidelijk laten weten hoezeer hij als mens en als functio naris werd gewaardeerd.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 3