BERTH WEDSTRIJDEN NATIONALE TITEL voor wereldkampioen Cees Verkerk FINALE NAT De eindstrijd om het Nederlands kampioenschap biertappen 1966, woensdag 11 januari jl. te Amsterdam gehouden, was ook dit jaar weer een demonstratie van het vakmanschap van degenen, die in onze vaderlandse horecawereld voor het tappen of schenken van een perfect glas bier verantwoordelijk zijn. Van de Heineken afnemers, die aan deze finale deelnamen, be haalde de heer F. A. J. Heuvelmans van hotel ,,De Poort van Cleve" te Grave een eervolle derde plaats, terwijl mejuffrouw F. Overmans van café-restaurant ,,De Halve Maan" in Weert op de vijfde plaats beslag legde. Onze hartelijke gelukwensen gaan eveneens naar diegenen van onze afnemers, die voor hun prestaties in deze finale een eervolle vermelding verwierven. Foto onder: De heer F. A. J. Heuvelmans in actie tijdens de laatste ronde voor de categorie eenmanszaken. Zijn tap- en schenkkunst werden met een derde prijs beloond. Foto rechts: Mejuffrouw F. Overmans, die in de prijzenronde helaas enkele seconden verspeelde, legde desondanks beslag op de vijfde plaats. Geheel rechts mr. C. van Lookeren Campagne, die deel uitmaakte van de jury. (Foto's „Misset") Cees Verkerk, die op drie afstanden triom feerde, werd opnieuw Nederlands kampioen. Heineken draagt, zoals bekend is, de schaatssport een warm hart toe en wij hebben, als zo- velen in den lande, de eerste prestaties van onze topschaat- sers in het nieuwe seizoen met grote belangstelling gevolgd. Tijdens de Nederlandse kam pioenschappen, 7 en 8 januari jl. op de Jaap Edenbaan te Amsterdam, veroverde Cees Verkerk, zoon van onze afne mer Pleun Verkerk uit Putters- hoek, opnieuw de nationale titel. Op de foto's ziet u hem en zijn vriend en tegenstander Ard Schenk, die tweede werd, in actie op de Jaap Edenbaan. Na dit goede begin wensen wij onze jongens alle succes in de komende strijd om de Europese titel en om het wereldkampioen schap. Ard Schenk, in prachtige stijl door de bocht.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 20