VAN WINKELCENTRUM OVERSCHIE ZOON VAN HEINEKEN AGENT TRAD IN HET HUWELIJK geslaagde actie In de weken voor de feestdagen eind vorig jaar organiseerde de winkeliersvereniging Overschie-Centrum een actie met het doel de bewoners van dit stadsdeel nog meer bewust te maken van hun eigen koopcen trum. Gedurende deze actie werden in het adver tentieblad van het winkelcentrum drie prijs vragen met enkele buitenlandse reizen als hoofdprijs uitgeschreven. Er was een verheugend aantal deelnemers, die voor soms originele en geestige inzen dingen zorgden. De winkeliersvereniging, waarmee reeds ja ren een prettige relatie bestaat, had op Hei- neken een beroep gedaan de inzendingen te beoordelen. Op de laatste vergadering van de jury, 15 december jl. in de raads- kelder van de Rotterdamse brouwerij, werd de uitslag bekendgemaakt. Bij die gelegen heid bood het bestuur van de winkeliersver eniging de leden van de jury een aardige attentie aan (foto 1). Op foto 2 ziet u de winnaar van de derde hoofdprijs, een reis naar Egypte, de heer P. J. Geurts met zijn vrouw. 1. Na de bekendmaking van de uitslag bood het bestuur van de winkeliers vereniging (links op de foto) de leden van de jury een leuke attentie aan. Van links naar rechts (kloksgewijs) de heren P. van Oorschot, Th. Engelfriet, P. Heydanus, A. van der Graaf, A. van Son (Heineken), H. W. Miltenburg (free lance copywriter), W. J. Bruggeman en B. Ter Borg (beiden Heineken). 2. De heer Geurts, hier samen met zijn vrouw, won een van de hoofdprijzen, een reis naar Egypte voor twee personen. Op 30 november van het vorige jaar is de zoon van onze agent te Delft, de heer A. A. Rust, in het huwelijk getreden met mejuffrouw N. Lamens. Het is niet onze gewoonte een huwe lijk van een agenten-zoon in ons blad te vermelden, maar omdat het huwe lijk van 30 november op bijzondere wijze gesloten is, maken wij deze keer een uitzondering. De heer Rust is namelijk Rooms-Katholiek en zijn vrouw behoort tot de Gereformeerde kerk. In de R.K.-kerk aan de Sint Jorisweg te Delft werd door ds. J. C. Jonkers en pater Jan de Jong het huwelijk ingezegend. Pater De Jong sprak het begroetingswoord. Schriftlezing, gebed en prediking werden verzorgd door ds. Jonkers. De huwelijksbeloften werden afgelegd in handen van de pater, waarna de dominee de huwe lijkszegen uitsprak. De slotzegen aan het einde van de kerkelijke plechtig heid werd uitgesproken door beide geestelijken. Het bruidspaar bij het betreden van de kerk, begeleid door de beide geestelijken. 16

Het meest getapt | 1967 | | pagina 16