CONCOURS HIPPIQUE TE MEPPEL MINIMODE-BEATSHOW IN VLISSINGEN Mneken^ Half november vorig jaar is in de Markthallen te Meppel het jaarlijks terugkerende Concours Hippique gehouden. Dit ruiterfeest, het belangrijkste in het oosten van ons land, trok evenals vorige jaren veel bezoekers. De tribune, waar men in spanning de verrichtingen van de equipes gadesloeg. De 17e december vorig jaar vond in het concertgebouw te Vlissingen een mode-beatshow plaats, die in het teken stond van de mini- en microrage. Organisator van deze avond was de heer W. Vermaas, een plaatselijk mode ontwerper. Hij gebruikte voor zijn zeer revolutionaire creaties onder andere Heineken viltjes, Heineken vlaggen, wasknijpers en melkflesdoppen. De begeleidende bands waren voor deze gelegenheid gestoken in Heineken costuums. Bij de voorbereiding en de uitvoering van de plannen werkte de heer Vermaas nauw samen met de heren A. W. Schipperijn en L. de Jonge van Heineken. Het grotendeels jeugdige publiek bleek, zoals overigens verwacht was, enthousiast over deze combinatie van extravagante kleding met het bier-beatritme van Pro-men en Incrowds. Bijgaande foto's geven u een beeld van enkele momenten uit de show. Een van de hindernissen wordt genomen. Heineken had voor een luifelbar met tap- en koelinstal latie en een aantal zit- en tafelfusten gezorgd. Het was een gezellig hoekje, waar de bezoekers zich op het meest getapte bier konden tracteren. In de piste waren enkele Heineken spandoeken aange bracht, dit ter opwekking van de dorst.

Het meest getapt | 1967 | | pagina 14