fê|Heiiieken£=}' kw |- f v In de legerplaats Crailo Bier-Stierfeest in Tilburg Hemel floiiiek* ineke»! njiekon Trots voerden de vaandeldragers ook de Heineken vlag mee. Met de Heineken T-Ford voorop marcheerde de band over het Damrak. De band op de Dam. Tijdens de openluchtmaaltijd op het Museumplein: Hollandse Nieuwe met Heineken! Half mei heeft het Tilburgse Studentencorps St. Olof een groot Bier-Stierf eest in elkaar gezet om het feit te vieren, dat zijn patroon tien eeuwen geleden leefde. Het was een feest, dat de eerstejaars de ouderejaars heb ben aangeboden, omdat zij het waren, die de stier en de 1000 liter bier, uitgeloofd door de rector magnificus van de Katholieke Hogeschool, gewonnen hadden. Een delegatie van veertig man bracht 's morgens een officieel bezoek aan Den Bosch, waar een stier werd gekocht, die de naam „Olof X" kreeg. Vervolgens ging men in optocht (waarin ook onze Variomaton en een Heineken vrachtwagen meereden) naar het stadhuis. Hier werd het gezelschap ontvangen door het college van Burgemeester en Wethouders. 's Middags kwam „Olof" naar de brouwerij in Den Bosch om de 1000 liter gerstenat af te halen. 's Avonds werd nog een bezoek gebracht aan het college van B. en W. te Tilburg. Na afloop volgde het grote feest in de Studenten Sociëteit te Tilburg met de stier aan het spit en het bier in de pul. Medio mei werd in de legerplaats Crailo het jaarlijkse voetbaltournooi voor officieren van land-, lucht- en zee macht gehouden. De kantine van de legerplaats was dit jaar, in overleg met de Holland-Amerika Lijn, omgebouwd tot een schip dat aan de kade ligt. Heineken deed ook weer mee en wel met een bierbar in de vorm van een lading bier, zoals die op de kade staat om verscheept te worden. Het eerste glas bier werd getapt door de commandant van de legerplaats, kolonel J. P. van de Graaf (midden).

Het meest getapt | 1966 | | pagina 19