Heineken-Prins actie voor slijters en winkeliers Cm* die niet geheel voldeden aan de opdracht, maar toch bij zonder uitblonken op het gebied van vindingrijkheid, originaliteit, schoonheid en dergelijke, had de jury be sloten de vierde tot en met de achtste prijs toe te kennen aan inzenders, wier ontwerp in bedoelde facetten extra de aandacht had getrokken. Tenslotte ontvingen nog zes leerlingen een eervolle ver melding, gezien de bijzondere elementen van esthetische, praktische of creatief-technische aard, die zij in hun ontwerp hadden verwerkt. Margreet van Gaans ontvangt hier de vierde prijs uit handen van de heer Arendsen. Geheel links de heer Mol, rechts de heer Van 't Westende. er zoal gebeuren moet voordat zo'n stand er tenslotte staat. De heer Arendsen verduidelijkte een en ander nog met enkele schetsen op het schoolbord. Ondanks de tropische temperatuur op die dag werd zijn uiteenzetting door de leerlingen met bijzonder veel aandacht gevolgd. Na een korte pauze waren opnieuw alle ogen en oren ge richt op de heer Arendsen, toen deze de uitslag van de wedstrijd bekendmaakte. Bij de beoordeling had de jury, aldus de voorzitter, met veel genoegen kunnen constateren, dat het gehalte van het grootste deel van de inzendingen bijzonder goed was. Een compliment dus aan inzenders en leraren. De eerste prijs werd toegekend aan J. Faassen, wiens stand in alle opzichten aan de opdracht en aan de overige te stellen eisen voldeed. Eveneens veel lof had de jury voor de inzending van G. Draaier, die de tweede prijs verwierf en voor de stand van G. Douenburg, die daar mee voor de derde prijs in aanmerking kwam. Gezien het feit dat er verscheidene inzendingen waren, Het ontwerp van J. Faassen, dat de hoogste lof van de jury verwierf. In samenwerking met Prins' Dranken groothandel, Eindhoven, is gedurende de maanden februari, maart en april een kanskaartenactie gehouden voor winkeliers en slijters, die elk in een aparte groep zich bijzonder ingespan nen hebben om een zo hoog mogelijke verkoop in Heineken bier te bereiken. De resultaten waren alleszins bevre digend en deze actie is dan ook als geslaagd de geschiedenis ingegaan. De trekking van de prijzen voor de winkeliers vond plaats op 31 mei jl., die voor de slijters op 6 juni jl. De foto's geven daar een enkel beeld van. Op de slotavond voor de slijters werden de prijzen getrokken door mevrouw Prins Jr. Naast haar de heer Van der Weijden van Heineken Den Bosch. De Heineken-Prins actie werd voor de winkeliers afgesloten met de prij- zentrekking en een ge zellig samenzijn.

Het meest getapt | 1966 | | pagina 15