Detailhandelsschool „St. Olof" in Breda boekte prachtige resultaten in maquettebouw Samenwerking industrie-vakonderwijs Voor een aandachtig gehoor gaf de heer Arendsen een uiteenzetting over het bouwen van een tentoonstellingsstand en de problematiek hiervan. J\^a drie maanden hard werken was voor de leerlingen van de 3e klas van de R.K. Detailhandelsschool ,,St. Olof' in Breda op 16 juni jl. de dag aangebroken, waarop de resultaten van de wedstrijd in het bouwen van maquettes (stands op tentoonstellingen) zou worden bekendgemaakt Het initiatief voor deze wedstrijd was uitgegaan van de heren N. A. M. Mol, leraar M.O. reclame, en J. A. van 't Westende, vertegenwoordiger van Heineken Den Bosch, en was ontstaan als een uitvloeisel van de bij zonder prettige relatie die tussen de St. Olofschool en ons concern bestaat. Van Heineken zijde was op deze dag voorts aanwezig de heer E. C. Arendsen, hoofd van de afdeling reclame, De heer Van Herpen, directeur van de school, tijdens zijn welkomst woord. die in de jury had plaatsgenomen en als voorzitter werd bijgestaan door de heer Mol en diens collega, de heer R. Wijdicks, leraar M.O. reclame, etaleren en tekenen. Door de leerlingen was met veel enthousiasme aan deze wedstrijd deelgenomen en het beoordelen van de bijna vijftig inzendingen vormde voor de jury dan ook geen gemakkelijke taak. Na de jurering kwamen allen bijeen in de kantine, waar de directeur van de school, de heer N. M. C. van Her pen, zijn gasten, onder wie ook de heer H. Kuikman, districtsverkoopleider Den Bosch, verwelkomde. Tevens deed de heer Van Herpen uit de doeken waarom zijn in de stad Breda gevestigde school nu juist met Heineken in relatie staat. Het woord was vervolgens aan de heer Arendsen, die een boeiende en leerzame verhandeling hield over wat er voorafgaat aan het bouwen van een tentoonstellings stand, zoals bijvoorbeeld op de afgelopen ROKA, en wat Winnaar van de eerste prijs werd J. Faassen, die hier uit de mond van de juryvoorzitter hoort waarom zijn ontwerp tot het beste was uitgeroepen.

Het meest getapt | 1966 | | pagina 14