Champignons met Heineken blikvanger Noords Wijnhandel N.V. aan de Haarlemmerstraat, een drukke win kelstraat in het centrum van Amster dam, heeft gedurende de hele maand juni ons bier op duidelijke wijze uit laten komen met behulp van een grote, draaiende fles in de etalage. Ook aan de presentatie van de Hei neken Rondjes was veel zorg be steed. De heer De Mulder van het Centraal Verkoop bureau voor champignons tijdens zijn voor dracht. Ondanks de hoge temperatuur op donderdagavond 9 juni jl. was een groot aantal leden van C.I.V. Alge meen Verbetering, Amsterdam naar onze brouwerij gekomen om uit de mond van de heer De Mulder van het Centraal Verkoopbureau voor Champignons in Nederland (Maria- laan 104, Nijmegen) te vernemen welke mogelijkheden er zijn op het gebied van de verkoop en de con sumptie van champignons. De heer De Mulder bracht met be hulp van dia's de champignonkweek, de kwaliteit, de consumptiemogelijk heden, de verkoopmogelijkheden en de uitstalling op overzichtelijke wijze onder de aandacht van zijn gehoor. Dat er jaarlijks miljoenen kilogram men champignons worden geoogst, was voor velen een nieuw geluid en dat talrijke detaillisten op vrijdag en Pauze met champignonbeignets zaterdag 150 kg champignons voor de „zondag" verkopen, was eveneens onbekend. Verder werden nog uiterst interessante gegevens verstrekt. Voor nadere bijzonderheden mag verwezen worden naar genoemd ver koopbureau of naar de heer H. J. N. de Mulder, Rijksweg 20 te Malden, telefoon: 08800-53702. In de pauze werden de toehoorders onthaald op champignonbeignets! Een voortreffelijk hapje waarbij Hei neken bier uitstekend smaakt. Een combinatieverkoop die er zijn mag! Na de pauze vestigde de heer P. G. de Rijk van onze brouwerij extra de aandacht op verkoopmogelijkheden van Heineken bier, door onder an dere het maken van een duidelijke uitstalling waarbij hij ook het accent op de combinatieverkoop met andere produkten legde. Het was een nuttige, leerzame en plezierige avond, ondanks de hitte! uitstekend te combineren met Heineken bier.

Het meest getapt | 1966 | | pagina 11