Drankenvoorlichtingsavond in Helmond V erkoop wedstri j d N.V. André van Hilst Het gezelschap, waarvoor deze avond werd gehouden, vóór de Heineken reclamewagen. Geheel rechts op de foto (gehurkt): de organisator van deze avond, de heer H. van Eyck. Onlangs organiseerde de heer H. van Eyck, eigenaar van een slijterij in Helmond, in samenwerking met Hei neken en met medewerking van Coca-Cola een drankenvoorlichtings avond voor het stafpersoneel van Hatéma, Helmond. Daarmee bewees hij dat de goede slijter een actieve figuur wil zijn. De heer Van Eyck is dit zeker, getuige zijn activiteiten, waaronder de zoëven genoemde voorlichtingsavond, die alle tot doel hebben de consument ervan te overtuigen, dat de slijter, en hij alleen, de drankenspecialist is. Na zijn openingswoord, waarin hij nog meer vertelde over de functie van de moderne, actieve slijter, in troduceerde de heer Van Eyck een nieuwe mix-drank, Vlek-Mix, een produkt van N.V. Vlek Co., Delft. De heer Van den Berg van Coca- Cola beschreef vervolgens op boei ende wijze het ontstaan van Coca- Cola. Heineken, in de persoon van de heer Bosch, vertegenwoordiger van de brouwerij in Den Bosch, verzorgde het tweede gedeelte van de avond. De heer Bosch besteedde uitvoerig aandacht aan de vele consumptie mogelijkheden van bier, alsmede aan het Heineken Rondje, het artikel bij uitstek in de zomer- en vakantietijd. Dat consumenten op een dergelijke voorlichtingsavond veel belangstel ling voor het gebodene hebben, moge blijken uit het feit dat de heren Van Eyck, Bosch en Van den Berg een groot aantal interessante vragen ter beantwoording voorgelegd kregen. Al met al een geslaagd initiatief van deze Helmondse slijter; een initiatief dat naar onze mening alleszins na volging verdient. de presentatie van ons produkt veel aandacht werd besteed. De filialen, die het meest succesvol in de verkoop waren geweest, don gen mee naar een aantal fraaie prij zen met als no. I een reis naar Parijs voor twee personen. Op 24 mei jl. vond in Den Bosch de trekking en uitreiking van de prijzen plaats en was het gezelschap enige tijd te gast op onze vestiging in Bra bants' hoofdstad. De trekking van de prijzen door de heer A. van Hilst jr. (geheel links), met vervolgens v.l.n.r. de heer Leytens, chef-inkoper, mejuffrouw Van Delft, de oudste filiaalhoudster (dit jaar 50 jaar bij de N.V.!) en de heer Kemps, adjunct-direc teur. Onze groothandelsrelatie, N.V. André van Hilst te Waalwijk, orga niseerde onder haar filialen (40) een verkoopwedstrijd, waarbij vooral aan De heer Küper, vertegenwoordiger van Heine ken (Den Bosch) reikt de eerste prijs uit aan mejuffrouw Van de Biggelaar, cheffin van het filiaal Schijndel.

Het meest getapt | 1966 | | pagina 10