W Slijtersstudieclub Midden-Nederland De eerste pomp met het beste bier CE EERSTE POMP HA HET STAÖHUIS In Utrecht werd enige tijd geleden de eerste bijeenkomst van de pas opgerichte Slijtersstudieclub Midden-Neder land gehouden. Onze reclamechef, de heer Arendsen, hield een voordracht over reclame, waarbij hij zijn aandachtig gehoor verschillende nuttige tips gaf. De avond begon met een demonstratie met verpakkings materiaal door RACO-papier, Hilversum. De opkomst was groot, hetgeen ongetwijfeld het bewijs is van de behoefte die onder andere in slijterskringen bestaat om met elkaar de zakenproblemen van iedere dag te bespreken en te trachten die gezamenlijk op te lossen. Wij wensen deze nieuwe studieclub veel succes. Een typisch staaltje van Amsterdamse hu mor signaleerde een van de fotografen van Misset onlangs in de hoofdstedelijke Oude Hoogstraat. Wat hij daar op nummer 8 te midden van de uithangborden zag, legde hij dan ook prompt vast en dankzij de welwillendheid van deze uitgevers maatschappij kunnen wij de foto hier nog maals laten zien. Het scherpe oog van een goed verstaander zal het niet ontgaanDe eigenaar van het desbetreffende café, de heer H. H. Wiesehahn, heeft blijkbaar indachtig de waarschuwing die men bij het naderen van de grens vaak ziet een extra lichtbak laten aanbrengen met daarop de uitnodigen de tip „De eerste pomp na het stadhuis". Uiteraard betreft het hier geen benzine, maar tapt men er u graag het eerste en het beste biertje uit de pomp, na een be zoek aan het stadhuis, twee grachten er vóór' aandachtig gehoor dat onder andere Heineken deze eerste avond verzorgde, was bij het binnenkomen reeds te zien

Het meest getapt | 1966 | | pagina 13