40-jarig jubileum 40-jarig jubileum Zilveren jubileum drs. G. L. Rinkel Op 10 September jl. vierde de heer P. Vunderink, districtsverikoopleider voor de noordelijke provincies en Noord-Holland, zijn 40-jarig dienstjubileum. Officieel was de heer Vunderink 15 juni jl. veertig jaar in Heine- ken dienst, maar wegens ziekte van de jubilaris kon de viering op die dag geen doorgang vinden. Gedurende zijn loopbaan bij Heineken heeft de heer Vunderink een grondige ervaring in de commerciële sector opgedaan. Begonnen als chef van het verkoopsecretariaat, werd hij vervolgens assistent y.an de heer G. N. van Harte, waarna hij zich als vertegenwoordiger ook geruime tijd met de praktische kant van de verkoop bezighield. Nadat hij nog enige tijd de rechterhand van de heer Bolhoven was geweest, werd de heer Vunderink ongeveer tien jaar geleden in zijn huidige functie benoemd. Tijdens de jubileumviering in Amsterdam mocht de heer Vunderink, zowel van de zijde van Heineken als van de kant van onze relaties vele waarderende woorden en gelukwensen in ontvangst nemen. districtsverkoopleider J. H. B. Peels, Den Bosch districtsverkoopleider P. Vunderink, Amsterdam Districtsverkoopleider P. Vunderink, Amsterdam, vierde op 10 september jl. zijn 40-jarig dienstjubileum. Onder de vele gelukwensen, die hij in ontvangst mocht nemen, waren die van zijn collega, de heer F. Baay (links). Eveneens onder grote belangstelling vond op 1 oktober jl. in Den Bosch de viering plaats van het 40-jarig dienst jubileum van de heer J. H. B Peels, districtsverkoopleider voor Midden- en Oostbrabant en Limburg. De heer Peels begon zijn loopbaan in de brouwerijwereld bij Van Vollen- hoven's Bierbrouwerij te Amsterdam. Bij de overname van deze maatschappij door Heineken en Amstel trad hij in onze dienst. De heer Peels had en behield toen de leiding van het filiaal te Eindhoven. Toen in 1958 onze brouwerij in Brabant's hoofdstad in bedrijf werd gesteld, kwam hij naar Den Bosch. Na enige tijd assistent-verkoopleider te zijn geweest, werd hij in mei 1960 tot districtsverkoopleider benoemd. Evenals zijn collega in Amsterdam vielen de heer Peels tijdens een druk bezochte receptie in de kantine vele geluk wensen en geschenken ten deel, terwijl ook hier de sprekers hun waardering voor de persoon en het werk van de jubi laris niet onder stoelen of banken staken. directeur Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. In de raadskelder van de Rotterdamse brouwerij speldde de heer Feith de jubilerende directeur Rinkel de gouden Heineken ster op de revers. Rotterdam, 1 oktober 1965. Op deze dag vierde de heer G. L. Rinkel, een der directeuren van Heineken's Brouwe rijen Nederland N.V., zijn zilveren jubileum. In de raads kelder van de brouwerij werd hij toegesproken door de heer P. R. Feith, die hem onderscheidde met de bij dit jubileum behorende gouden Heineken ster. Ook in de daarna vol gende toespraken viel veel waardering te beluisteren van hen die met of onder de heer Rinkel gewerkt hebben of ncvg werken. De jubilaris trad destijds in Rotterdam in dienst als assistent- bedrijfsleider. Als zodanig was hij ook enige tijd in Amster dam werkzaam. Na de oorlog werd hij enkele malen uitgezonden naar brouwerijen in het Verre Oosten en Zuid-Amerika. In 1957 teruggekeerd naar Nederland, nu definitief, kreeg de 'heer Rinkel als onderdirecteur tot tijdelijke taak de voltooiing en verdere inbedrijfstelling van de brouwerij in Den Bosch. Daarna had hij enige jaren de leiding van de Organisatie Technisch Beheer Buitenland. Op 1 oktober 1963 werd de heer Rinkel benoemd tot direc teur. Als zodanig staat hij aan het hoofd van het gehele, omvangrijke produktie-apparaat van Heineken Nederland. De heer J. H. B. Peels, districtsverkoopleider, die op 1 oktober jl. in Den Bosch onder grote belangstelling zijn 40-jarig dienstverband herdacht.

Het meest getapt | 1965 | | pagina 2