HORECA VOETBALCOMPETITIE TE ROTTERDAM HEINEKEN NATIONALE HEN GELWEDSTRIJD 1965 Een vertegenwoordiger van de winnende voetbalploeg ontvangt de Heineken-beker uit handen van de heer Westermann. Van 18 mei tot en met 8 juli 1965 is in Rotterdam de jaarlijkse Horeca Voetbal Competitie om de Zilveren Henkes Wisselbokaal gespeeld. Aan dit tournooi werd deelgenomen door twintig elftallen, samengesteld uit personeel van Rotterdamse cafés. Ook Heineken gaf acte de presence en wel door het beschikbaar stellen van door loting 55 deelnemers (vijf uit elke provincie) waren uitverkoren. Van hen is er uiteindelijk ongeveer een veertigtal verschenen, die op za terdag 25 september jl. om 12 uur op hun „stekje" aan het Noordhollands kanaal plaats nam en met alle listen en lagen, hengelaars eigen, trachtten de vissen te verschalken. Deze had den er evenwel weinig zin in. Niette min was er, toen om 16 uur het eind signaal klonk, voldoende gevangen om acht prijzen toe te kennen. Dit gebeurde in 't Koelschip van de brou werij te Amsterdam. Daar stelde de heer d'Artillac Brill, hoofd van de afdeling public relations, de wissel- prijs de zilveren vis ter hand aan de winnaar, de heer Telkamp van de hengelsportvereniging „Maars- sen" en de overige prijzen aan de zeven daarop volgende gelukkigen. Met een geanimeerd koud buffet be sloot men de dag, die door iedereen bijzonder geslaagd werd genoemd. De heer d'Artillac Brill overhandigt de wissel trofee de zilveren vis aan de heer Telkamp van de hengelsportvereniging ,,Maarssen". De deelnemers lieten zich het bier uit de Heineken Rondjes goed smaken. Voor de tweede achtereenvolgende maal is de Heineken Nationale Hen- gelwedstrijd gehouden. Het weer was ideaal. Plaatselijke hengelaarsvereni gingen, aangesloten bij de Algemene Hengelaars Bond, hadden elk hun beste hengelaar aangemeld, waaruit

Het meest getapt | 1965 | | pagina 19