VLIEGENDE HEINEKEN FLES GROETEN UIT ITALIË De fles, ongeveer 6 meter lang, landt in de haven. Kikvorsmannen in rubberboten zijn klaar om de fles te grijpen. Op maandag 6 september 1965 zijn in Den Oever de jaarlijkse visserij feesten gehouden. Deze begonnen 's morgens met roei wedstrijden in de haven. Na afloop hiervan werd bij de visafslag een capsule afgeschoten door de commandant van het marine- opleidingsschip „De Soemba", luite nant ter zee le klasse Tortike. Uit deze capsule kwam op bepaalde hoogte een Heineken fles van onge veer 6 meter te voorschijn, die als een parachute zachtjes in het water neer daalde. Het was de bedoeling dat een aantal kikvorsmannen zou trachten deze fles te bemachtigen. Vijf marine mannen slaagden hierin. Als beloning kregen zij vanuit de Variomaton een doos Heineken glazen aangeboden. Van de heer en mevrouw P. de Wit (firma Jocorsty, Amsterdam) ontvingen wij een groet uit hun vakantie verblijf in Italië. De heer De Wit weet, behalve van bier, het nodige van fotograferen, getuige onderstaande opname van onze buitenreclame in Ventimiglia, waar voor wij hem zeer erkentelijk zijn. Een en ander heeft ons op de gedachte gebracht volgend jaar een fotowedstrijd voor de lezers van dit blad uit te schrijven. Wij kunnen nu reeds verklappen, dat het daarbij zal gaan om foto's van Heineken reclame uitingen in het buitenland, opnamen dus, die u tijdens uw vakantie in het buitenland kunt maken. In onze volgende uitgave zullen wij nader op deze fotowedstrijd terugkomen. De prijsuitreiking vanuit de Variomaton door v.l.n.r. de heren Steeneken en Schipperijn. Rechts luitenant ter zee 1e klasse, Tortike, met naast hem onze agent, de heer De Vries. 16

Het meest getapt | 1965 | | pagina 16