Piano-recital in boerderij-restaurant „De Ridderhof" te Maassluis ETALAGEWEDSTRIJD HECK'S SLIJTERIJEN Onder het motto „Laten zien doet verkopen" namen de filiaalhouders van Heck's slijterijen in Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen, Arnhem en Nijmegen onlangs deel aan een etalagewedstrijd met als doel de verkoop van Heineken bier in de maand september extra te stimuleren. Het was voor de jury, bestaande uit de heren Teeuw (A. J. van Heck Co. N.V.), Holtmans (fa. Nieburg-Holtmans) en Van Son (Heineken) geen een voudige taak uit de fraaie presentaties ten slotte de beste aan te wijzen. De eerste prijs werd toegekend aan het filiaal Alexan- derpolder te Rotterdam, de tweede aan het filiaal Honigkamp te Arnhem, terwijl de filialen Pleinweg, Rotterdam en Wiardi Beckmansingel, Vlaardingen, waarvan wij bijgaande foto's ontvingen, op een gedeelde derde plaats eindigden. biedt aan ongeveer honderd perso nen. Er is veel en mooi antiek en de meubilering is Oudhollands. „De Ridderhof", vermaard om zijn exclusiviteit en zijn eigen, bijzondere sfeer, kwam onlangs in het nieuws vanwege het feit, dat op woensdag 29 september jl. de eerste van een serie van acht concerten is gegeven. De initiatiefnemer hiertoe was de di recteur van „De Ridderhof", de heer J. L. Visser. Als solisten bij dit concert traden op Marinus Flipse en Adri Slootmaker, die piano a quatre mains speelden. Tijdens dit concert vertolkten zij onder andere werken van Mozart, Beethoven, Debussy en Dvorak. Een overzicht van het op 29 september jl. ge geven piano-recital in boerderij-restaurant „De Ridderhof" te Maassluis. Links achter de piano Marinus Flipse, naast hem Adri Slootmaker. „De Ridderhof" te Maassluis is een uit 1658 daterende, gerestaureerde boerderij. Hoewel er in de loop der jaren veel aan deze boerderij is ver anderd, heeft het geheel aan oor spronkelijkheid niets ingeboet. Het in terieur heeft een eigen sfeer en karakter. Zo is bijvoorbeeld de stal ingericht uiteraard zeer modern als keuken. Op de deel is het café. Hier zit men op rode plavuizen en onder een rieten dak. In de schouw- kamer met 19e eeuws schilderwerk, nog geheel volgens de in die tijd gel dende kleurschakeringen, kan men in rustige beslotenheid dineren. Daar achter ligt de grote eetzaal, die plaats

Het meest getapt | 1965 | | pagina 12