JUMPING AMSTERDAM 1965 FJpw*i Heineken Bier belangrijke uitbreiding; behalve bier vonden ook frisdranken, wijn en ge distilleerd een plaats in de grote, van airconditioning voorziene opslag hallen. Bij de bouw van het nieuwe bedrijf van zowel de heer Janssen als de heer Timmermans is gebruik gemaakt van adviezen van ons bouwbureau horeca te Rotterdam. De grootte van de bedrijfsruimte (inclusief kantoren) van de drie agentschappen elk va rieert van 1000 tot 1200 m2. De gebouwen zijn bijzonder efficiënt ingericht en, zoals reeds is gezegd, van airconditioning voorzien. Op het gebied van de aan- en afvoer van vol en leeg goed, evenals van de opslag daarvan, is alles gedaan om een vlotte gang van zaken te verzekeren. Wat het interne transport betreft, beschikt men over vorkheftrucks, hetgeen een duidelijke besparing oplevert en te vens de efficiency in het bedrijf ten goede komt. Voor het vervoer in het gebied, dat door de drie agenten be streken wordt, beschikken zij over een uitgebreid wagenpark. De admi nistratie, zeker niet het minst belang rijke onderdeel van hun organisatie, is op moderne leest geschoeid. Het totale gebied, waarin de agenten Een gedeelte van het bedrijf van onze agent Vullinghs in Horst. Timmermans, Vullinghs en Janssen opereren, strekt zich uit van Malden in het noorden tot Reuver, even voor bij Venlo, in het zuiden. In het wes ten loopt de grens ten oosten van Deurne via Boxmeer en Cuyk naar Malden en via America, Helenaveen, Blerick, Baarlo en Kessel naar Reu ver. In het oosten reikt het gebied tot de Duitse grens. De drie agent schappen, met hun werkterrein aan eensluitend, vormen als zodanig niet alleen een geografische eenheid, er bestaat ook onderling een goede ver standhouding en een niet minder goede samenwerking. Ook agentschap Janssen te Venlo is in een groot en modern ingericht bedrijfspand gevestigd. Tijdens het bekende internationale concours hippique „Jumping Amsterdam", dat op 22, 23 en 24 oktober jl. in het nieuwe RAI-gebouw gehouden is, werd de Grote Prijs van Nederland, aangeboden door Heineken's Bier brouwerij Maatschappij N.V., gewonnen door de Duitse ruiter Wiltfang. Op de foto links ziet u de prijsuitrei king (zondag 24 oktober jl.) door de heer A. H. Hei- neken, lid van de raad van bestuur. De strijd van de edele springpaarden werd onderbroken door het optreden in de pauze van de werk paarden van onze Amsterdamse brouwerij, een span appelschimmels (foto onder) en een span blessen, die, fraai opgetuigd, met hun show de harten van de toe schouwers stalen.

Het meest getapt | 1965 | | pagina 11