GROEIENDE HEINEKEN OMZET IN NOORD-LIMBURG Het werk van onze agenten Nog niet zo heel lang geleden, in de jaren vóór de laatste oorlog, was Noord-Limburg een gebied waar de naam van ons produkt nauwelijks weerklank vond. Wie thans deze be koorlijke streek doorkruist, vindt overal Heineken langs zijn weg. Het ronde uithangbord met ons merk- beeld is in alle dorpen en steden een bekende verschijning geworden en het leger der Limburgers, die Heineken als hun lievelingsbier kiezen, groeit nog steeds. Het constateren van deze verheugen de ontwikkeling betekent tegelijker tijd een welgemeend compli ment aan het adres van de drie Hei neken agenten in Noord-Limburg, de heren P. H. Timmermans (Gennep), J. A. H. Vullinghs jr. (Horst) en A. Janssen (Venlo). Aan hun initiatief, ondernemingszin en activiteiten is het voor een belangrijk gedeelte te dan ken, dat het marktaandeel van Hei neken in dit gebied nu in tientallen procenten kan worden uitgedrukt. Een korte blik in de geschiedenis van de drie agentschappen leert ons dat de heer Timmermans sinds 1937 Hei neken in Noord-Limburg vertegen woordigt. De heer Janssen, die vroe ger in Baarlo een brouwerij bezat, trad in 1948 toe tot de rijen van onze agenten. Ook de heer Vullinghs had vroeger een brouwerij. Hij is Heine ken agent sinds 1952. De groei van de omzet na de oorlog was zodanig, dat plannen moesten worden gemaakt voor uitbreiding. Het eerst kwam hiervoor in aanmer king het bedrijf van de heer Vul linghs te Horst. Daarna was de beurt aan het agent schap van de heer Janssen, die eerst van Baarlo naar een melkfabriek in Venlo verhuisde om vervolgens medio 1962 aldaar een geheel nieuw pand in gebruik te nemen. Eind vorig jaar was ook voor het agentschap Tim mermans het ogenblik gekomen, dat men de oude, veel te kleine behuizing kon verwisselen voor een eveneens gloednieuw, modern ingericht bedrijf. Tegelijkertijd met de groei van de drie agentschappen onderging ook het door hen gevoerde assortiment een Eind vorig jaar betrok onze agent in Gennep, de heer Timmermans, dit prachtige bedrijfspand (linksonder). De oude behuizing (rechtsonder) was veel te klein geworden. Wie Noord-Limburg doorkruist, vindt overal Heineken langs zijn weg. Zo ook in Horst; links de ,,Americaanse Poort", recht tegenover de Americaanse weg, die, zoals het richtingbord aangeeft, naar America leidt. 10

Het meest getapt | 1965 | | pagina 10