SLIJTERSWEDSTRIJD tijdens Britse week in Amsterdam W spit' brits Ongetwijfeld heeft u via radio, televisie en uit de kranten kennis genomen van de verschillende mani festaties in Amsterdam, gedurende de Britse week, die daar van 15 tot en met 22 mei jl. werd gehouden. Behalve de vele typische uitingen van het leven van de bewoners van Albion, zoals onder andere de dub beldeksbussen, de politieagenten (bobbies), was er ook een echt Engels café (een pub), „The Brittannia Inn" in volle glorie op het Museumplein neergezet. (Foto rechts). Zoals bekend is, onderhoudt Heineken een zeer prettige relatie met het Engelse brouwerijconcern Whitbread. De uitstalling van de firma Louman. De Whitbread etalage van de firma Ferwerda Tieman. De winnende etalage van de Firma Gall Gall. Dat ook wij in dit blad aan de Britse week nog enige aandacht schenken, houdt verband met enkele activi teiten, die een aantal afnemers in Amsterdam en Amstel veen heeft ontwikkeld door in hun etalages op ruime schaal typisch Engels bier, nl. Pale Ale van Whitbread, uit te stallen. Wij waren dan ook uiterst verheugd te vernemen, dat de directie van Whitbread een hoofd prijs van 1000,toekende aan het filiaal van de firma Gall Gall aan de Ceintuurbaan in Amster dam, die met een fraai verzorgde Whitbread etalage de eerste prijs in de wacht sleepte. De achtergrond van de etalage was getekend door de heer Van Bommel, chef van dit filiaal. Wij feliciteren de heer en mevrouw Van Bommel met dit behaalde succes van harte. Ook de firma Ferwerda Tieman, Pieter Calandlaan, Am sterdam en de firma Louman, Admiraal de Ruyterweg, Amsterdam verdienen stellig een compliment voor de ontwikkelde activiteiten op dit gebied.

Het meest getapt | 1965 | | pagina 5