VOOR DE HUISVROUW CONIMEX EN HEINEKEN Fraaie Heineken uitstalling bij de fa. Appel Adolf Menukeu liet awesl Hes «eken 8t l lUW^i De firma Appel Adolf te Alkmaar, groothandel in aardappelen, groente en fruit, opende onlangs haar nieuwe pand in Alkmaar. Om haar klanten duidelijk te tonen welke artikelen zij voert, bracht de firma het assortiment tijdens de receptie op fleurige wijze naar voren. Ook Heineken kreeg hier een prima waardering van kijkers en aan staande kopers. Een overzicht van de Heineken uitstalling bij de firma Appel Adolf, Alkmaar. Nee, geen sambal voor de nasi goreng, maar hop voor het bier. Vrouwengilde per bus op onze Rotterdamse brouwerij arriveerden. Zij hadden de lange tocht van Nijmegen naar Rotterdam ondernomen om te tien uur 's mor gens fle gast te zijn van Heineken en Conimex. Een druk programma stond de dames te wachten. Na een welkomstwoord door onze heer Van Son werden de dames door de chef receptie, de heer Vriethoff, en zijn medewerkers aan de hand van het brouwschema voor gelicht over ons bedrijf. Hierna volgde een rondwan deling door de brouwerij. Het volgende punt van het programma werd ver zorgd door Conimex, die bij monde van mevrouw Lubbe-Bakker de aanwezige dames een uiteenzetting gaf over de bereiding van nasi goreng en bami goreng en die alle geheimen uit de doeken deed om deze ge rechten tot een succes te maken. Dat het niet alleen bij woorden bleef, toont bijgaande foto waar de dames zich de nasi en het Heineken bier goed laten smaken. één en al aandacht voor de seroendeng Bijzonder Heineken-weer was het maandag 24 mei jl., toen vijftig dames van het Nijmeegse Katholieke nasi (of bami) en Heineken, een voortreffelijke combinatie 4

Het meest getapt | 1965 | | pagina 4