IN MEMORIAM R. BANUS en N. P. M. ROSDORFF Blikbier display in Venlo EEN KIJKJE BIJ EEN VAN ONZE GROSSIERS A 0 groothandel G. M. Beyer en Zonen N.V. Terborg «WW* Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze agent te Goirle, de heer R. Banus en van onze aan het bouwbureau horeca te Rot terdam verbonden rayonbouw- kundige, de heer N. P. M. Rosdorff, die beiden om het leven kwamen tengevolge van een noodlottig ongeval op 20 mei jl. Heineken verliest in deze jonge mannen twee niet alleen in brede kring als bijzonder sym pathiek bekend staande vrien den, getuige ook de vele ont vangen bewijzen van deelne ming, maar tevens een zeer ge waardeerde relatie en een toe gewijde en plichtgetrouwe me dewerker. Wij betuigen onze innige deel neming aan hun nabestaanden. Moge de wetenschap, dat de nagedachtenis aan onze beide jonge vrienden bij ons in hoge ere zal blijven, hun mede tot troost zijn bij dit voor hen zo smartelijke verlies. In samenwerking met de firma Kuntzelaers, een be drijf in sport- en campingartikelen, stelde onze heer Vermeulen een „Amerikaanse" display samen bij de Spar supermarkt 't Vinckenbosje in Venlo. Het geheel vormde, zoals u op de foto kunt zien, een unieke combinatie, die heel wat kijk- en kooplustigen trok Door een van onze relaties in Gel derland, A O groothandel G. M. Beyer en Zonen N.V. Terborg, zijn enkele interessante activiteiten ont wikkeld, waarmee wij u gaarne na der laten kennismaken. Zo ontvangt deze grossier wekelijks huisvrouwen verenigingen, die in de bedrijfsschool in Terborg een speciaal programma aangeboden krijgen. De dames ont vangen eerst een uitgebreide voor lichting over de A O organisatie, waarna zij getuige zijn van een was- demonstratie, die wordt gegeven in samenwerking met Persil. Vervolgens spreekt onze vertegenwoordiger, de heer A. P. Buitendijk, over Heine ken. Aan het slot van zijn relaas laat hij de dames kennismaken met het „gezelligste" bier. Vanzelfsprekend maken alle bezoek sters ook een rondgang door het mo- 2 derne bedrijf. De dames, die op foto 2 staan afgebeeld, zijn lid van de huisvrouwenvereniging van de „Her vormde Groep" uit Doetinchem. Zij maakten op 25 mei jl. een excursie naar Terborg. Als bijzonderheid kun nen we tot slot nog vermelden, dat in de bedrijfsschool (op de eerste etage van het kantoor, rechts op foto 1) van deze A O groothan del verschillende cursussen worden gegeven. Er is een opleiding tot cassière in supermarkts, men behan delt bedrijfseconomische aspecten be treffende de kleinhandel in levens middelen, terwijl er ook speciale cur sussen op het gebied van groente en fruit, alsook van de slagerij gevolgd kunnen worden. Tenslotte staan er bier- en frisdrankencursussen op het programma, waarvan er onzerzijds onder andere reeds enkele door de heer Buitendijk verzorgd zijn. 3

Het meest getapt | 1965 | | pagina 3