Ons bier nu ook in de eerste klasse van de K.L.M. 't Is altijd Heineken weer ook aan de Zuidpool Heineken Rondje (met liftop) in N.T.S.-journaal Sinds kort is ons bier nu ook verkrijgbaar in de eer ste klasse van de vliegtuigen van onze internationale luchtvaartmaatschappij. In de eerste klasse wordt uit sluitend Heineken geserveerd. Reizigers uit alle delen van de wereld kunnen voortaan in elk toestel van onze K.L.M. hun favoriete bier verkrijgen. In de afgelopen tijd hebben wij onze lezers op de hoogte gehouden van het gebruik van ons bier aan de Zuidpool. Zoals u zich zult herinneren, waren onze consumenten aldaar (de leden van de Belgisch-Neder landse Zuidpoolexpeditie) enthousiast over de kwali teit van ons produkt. Dat dit enthousiasme intussen niet verkoeld is, bewijst de foto op de voorpagina, die wij, evenals de fraaie foto hiernaast, onlangs uit het „koele" Zuiden ontvingen. Op de onlangs in Utrecht gehouden zelfbedieningsex positie werd in de stand van Thomassen Drijver Verblifa veel aandacht besteed aan de voordelen van de moderne eenmalige verpakkingen. De avond voor de opening had de heer Geurts, hoofd van de afdeling voorlichting van genoemd bedrijf, de aandacht van de heren van het N.T.S.-journaal gevestigd op het nieuw tje van de plastic borden voor eenmalig gebruik en op de handige, op het Heineken Rondje bevestigde opener, de liftop. Dank zij enkele uitvoerige „shots" in het N.T.S.-jour- naal op de avond van de openingsdag, werd onder andere de toepassing van deze liftop voor miljoenen kijkers gedemonstreerd.

Het meest getapt | 1965 | | pagina 2