MEDEDELING SPECIALE OUDERAVOND VAN DE DETAILHANDELSVAKSCHOOL IN ARNHEM GROEDO-ACTIE IN DONGEN Het forum met van links naar rechts de heren W. Bouwman, directeur van de school, D. Voets, vertegenwoordiger Heineken, P. van Rooy, personeelschef Vroom Dreesmann, N. J. D. Verbeek, voorzitter, tevens voorzitter schoolbestuur, E. Boerma, zelfstandig ondernemer Arnhem en A. Albers, verkoopleider Albert Heijn. Voor de ouders van de leerlingen van de rwee hoogste klassen van de Vormingsschool voor de detailhandel te Arnhem, directeur de heer W. Bouwman, werd op 21 mei jl. in Musis Sacrum een bijzondere bijeenkomst gehouden. Op deze avond namelijk kregen de ouders de gelegenheid zich een beeld te vormen welke mogelijk heden het bedrijfsleven hun kinderen na het verlaten van de school biedt. Over dit onderwerp hielden vijf sprekers, afkomstig uit verschillende sectoren van het bedrijf, een korte inleiding. Daarna werd een forum gevormd, dat de vragen van de ouders beantwoordde. Zoals u op een van de foto's kunt zien, waren ook de leerlingen op deze bijeenkomst aanwezig. Op deze avond was Heineken als merkartikelenfabrikant verte genwoordigd in de persoon van-de heer Voets. Het ge heel was tot stand gekomen naar aanleiding van een eerder te Nijmegen gehouden dergelijke avond, die was voorbereid door de heer Bos, thans verkoopleider van Heineken's Bierhandel aldaar. De heer C. W. van de Griendt, directeur van Hei neken's Brouwerijen Nederland N.V., zal per 30 september 1965 als zodanig aftreden, om op 1 oktober 1965 de functie van president-directeur van Zwanenberg's Fabrieken N.V. te Oss te aan vaarden. Wij zien de heer Van de Griendt node vertrekken. Met zijn benoeming wensen wij hem gaarne geluk. De heer R. M. E. Vestergaard, directeur van Hei neken's Brouwerijen Nederland N.V., die in december 1965 wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd de onderneming zou ver laten, heeft zich bereid verklaard nog een jaar langer in functie te blijven. Hij zal de werkzaamheden van de heer Van de Griendt overnemen. raad van bestuur Ouders en leerlingen volgden met belangstelling de uiteenzettingen van de sprekers. Redacteur W. J. Bruggeman, Public relations, Postbus 455, Rotterdam, telefoon 114500. augustus deel aan een actie, met als inzet een bijzonder aantrekkelijke prijs. De actie houdt in, dat naast het bereiken van een bepaalde om zet tevens ons bier op een zo aan trekkelijk mogelijke wijze moet wor den gepresenteerd, zowel op de wa gens als in de winkels van de be trokken deelnemers. De presentatie wordt door een onbekende beoordeeld en met een aantal punten gewaar deerd. Voor het beste totaalbeeld is, in samenwerking met de GROEDO, een prijs, bestaande uit een reis van vijf dagen naar Parijs voor twee personen, uitgeloofd. Op de foto links onder ziet u enkele deelnemers met hun wagens, terwijl links boven een goed verzorgde Heineken etalage in een der winkels is afgebeeld. Op het ogenblik zijn de leden van de GROEDO in Dongen, een afdeling van het L.C.C. (Landelijk Contact centrum van de inkoopverenigingen in groente en fruit), in een vreed zame strijd gewikkeld. De negen groentehandelaren van de GROEDO, die alle in Dongen „opereren", nemen gedurende de maanden juni, juli en 16

Het meest getapt | 1965 | | pagina 16