wmm De Heineken Bierkoets CONSUMENTEN-VOORJAARSSHOW CO-ÖP - DEN HAAG NIEUWE I.F.A.- SUPERMARKT IN MEPPEL te altijd Beinektfn H* Uw 6* n Beiaehen' Hriui (ui fltiiwluj». iftiwrfun y Eind april hield de Co-öp Den Haag (Coöperatie „De Volharding" u.a.) in de grote zaal van de Haagse Die rentuin een Consumenten-Voorjaarsshow. Het doel hier van was onder meer de consument nu eens onder één dak te laten kennismaken met de reeks van producten, die de Co-öp in haar winkels in Den Haag voert. De gehele show was, op een enkele uitzondering na, met eigen per soneel en materiaal opgezet en uitgevoerd. Als bijzon dere attractie voor het publiek werd viermaal per dag een modeshow gehouden, met uit eigen personeel gekozen dames als mannequin. Heineken was op deze Co-öpmanifestatie goed vertegen woordigd. Niet alleen was er in een gedeelte van de zaal een gezellig marktterrein nagebootst, compleet met Hei neken terras, maar wij namen ook deel met een stand, waarvan bovenstaande foto u een indruk geeft. Inhakend op de start van het nieuwe strandseizoen was onze stand bijzonder actueel en onze presentatie oogstte, mede door de uitvoering, veel waardering bij de duizen den bezoekers. Op 15 juni jl. vertrok uit Amsterdam de Heineken Bier koets (een originele postkoets anno 1873) voor een tocht naar Enschede en terug (foto 1). Op de heenreis bracht de Bierkoets een bezoek bij enkele van onze grossiers in Overijssel. In Deventer stopte hij bij onze afnemer, Centra-grossier Schuitema, (foto 2). Voor de koets van rechts naar links de heren Ziere, directeur, Van de Mark, verkoopleider, Schmidt, chef inkoper en Anema, verte genwoordiger Heineken. Verder was de Bierkoets aan wezig bij de opening van het nieuwe Centra-zelfbedie- ningsbedrijf van de heer Heuvelman in Bathmen (foto 3). Op de voorgrond mevrouw Heuvelman, op de treeplank de heer Heuvelman met zijn familie en personeel op de koets. Geheel links de heer Van de Mark, geheel rechts de heer Anema. Op 30 juni jl. werd in Meppel een nieuwe supermarkt van de I.F.A.-organisatie (International Food Associa tion) geopend. Heineken was daarbij vertegenwoordigd met de rijdende bierton, waarin u van links naar rechts staande ziet de heren E. Hakman, bedrijfsleider, L. B. Suurland, adviseur voor winkelinrichtingen van I.F.A. Nederland voor het noorden des lands en Anema, onze rayonvertegenwoordiger. 13

Het meest getapt | 1965 | | pagina 13