VERKOOPACTIE IN ALKMAAR FEESTWEEK IN KINDERDIJK Bier voor N.A.V.O.-eskader De T.I.P.-grossier De Haas te Alkmaar organiseerde in samenwerking met onze brouwerij in Amsterdam een Hei- neken verkoopdisplaywedstrijd voor zijn afnemers. Het was een uiterst plezierige actie, waarbij de omzet van Heineken aanzienlijk toenam. Zien doet kopen! Op overtuigende wijze werd dit gezegde bij de deelnemende winkeliers bewezen. De firma De Haas was tevreden met de resultaten. Heineken ook! Dat een aantal deelnemers voor hun bijzondere activiteiten moest worden beloond, was niet meer dan billijk. De oude Heineken T-Ford werd ingeschakeld om de geschenken te vervoeren. De rayon-vertegenwoordiger van Heineken, de heer Van Sluis, kweet zich met genoegen van zijn taak om deze te overhandigen. Op de foto de heer en mevrouw Van der Eng, die tot de gelukkige prijswinnaars behoorden. Rechts de heer Van Sluis. Gedurende de feestweek, die van 29 april tot en met 5 mei jl. in Kinderdijk werd gehouden, vonden allerlei festiviteiten plaats. Eén daar van was een optocht-bij-avond, waaraan wij deelnamen met onze nieuwe reclamewagen. Wie Kinderdijk zegt, denkt aan de zeventien molens en het spreekt haast vanzelf, dat wij deze unieke gelegenheid te baat namen om onze reclamewagen tegen deze achtergrond te laten fotograferen. Dat was mogelijk, mede dank zij de hulp van onze agent, de heer De Kluyver, die voorts zorgdroeg, dat bij enkele andere evenementen Heineken spandoeken en vlaggen werden aangebracht. Medio mei bracht een N.A.V.O.-eskader, bestaande uit H.M.C.S. Columbia, H.M.S. Leander, U.S.S. Hammerberg en Hr. Ms. Over ijssel een bezoek aan Rotterdam. Onder de vele leveranciers, die de schepen kwamen bevoorraden, was ook onze brouwerij, die een grote vrachtauto (foto 1) stuurde om ettelijke honderden dozen blikbier af te leveren voor eerstgenoemd schip. Bemanningsleden van H.M.C.S. Columbia staken de handen uit de mouwen om de dozen Heineken via H.M.S. Leander, die aan de kade gemeerd lag, naar hun eigen schip te dragen (foto 2).

Het meest getapt | 1965 | | pagina 12