SLIJTERS-FORUMAVOND TE TILBURG HEINEKEN EN DE DETAILHANDELSVAKSCHOLEN 'C ADMIRAAL De firma Erve Harry van den Bre- kel te Goirle heeft onlangs metter daad bewezen, dat zij behoort tot die gespecialiseerde drankengrossiers, die ervan overtuigd zijn, dat de toe komst van klein- en groothandel moet worden gezocht in een nauwe samenwerking. Men organiseerde na melijk voor slijters een „vakantie actie 1965", die tot stand kwant met medewerking van de leveranciers Coebergh, Stock, Vrumona, Wenne- ker en Heineken. Voor deze actie, die van 3 mei tot en met 4 juni jl. is gehouden, was een aantal waar- Het forum tijdens het vragenuurtje. Foto boven: Een carnavalsetalage van de Christelijke Detailhandels vakschool te Apeldoorn. Foto rechts: Een werkstuk van de Ds. Van Eldenschool te Haarlem. Bij het examen op het gebied van etaleren gebruiken de leerlingen van de detailvakscholen in ons land geregeld materiaal van Heineken. Enerzijds vanwege de gemakkelijke hanteerbaarheid, anderzijds vanwege de smaakvolle uitstalling, die met eenvoudige middelen te bereiken valt. De werkstukken op de hierbij ge plaatste foto's zijn van de Christelijke Detailhandelsvak school te Apeldoorn en van de Ds. Van Eldenschool te Haarlem. De heer Van Spreeuwel (r.) ontvangt de eerste prijs uit handen van de heer Spierings, Heineken Den Bosch, die een belangrijk aandeel heeft gehad in het totstandkomen van de actie. devolle prijzen uitgeloofd. Zo be stond de eerste prijs uit een reis naar en een verblijf van vijf dagen in Parijs voor twee personen, terwijl de winnaars van de tweede en de derde prijs een ontvangst voor twee personen op Heineken's brouwerij in 's Hertogenbosch met een diner in kasteel „Maurick" in het vooruit zicht gesteld kregen. In totaal waren er acht prijzen. De trekking vond plaats op een speciale slijters-forum avond, die 16 juni jl. in „De Postelse Hoeve" te Tilburg werd gehouden. Voor de pauze spraken de heren F. van Slooten, hoofdredacteur van verschillende Misset-vakbladen en H. Kuikman, districtsverkoopleider van Heineken Den Bosch. Na de pauze kregen de aanwezigen gelegenheid vragen te stellen aan een forum, dat bestond uit de heren H. Kuikman (voorzitter), F. van Slooten, A. Prins, voorzitter B.B.M., C. Admiraal, pro curatiehouder Wenneker en K. Nooy- en, hoofdvertegenwoordiger Vru mona. Ten slotte volgde de trekking van de prijzen. De eerste prijs werd daarbij toegewezen aan de heer Van Spreeuwel te Tilburg, de tweede prijs aan de heer Oprinsen, even eens te Tilburg en de derde prijs aan mevrouw Nopper te Goirle. De fir ma Erve Harry van den Brekel is, gezien de gunstige reacties van de aanwezigen, voornemens in het na jaar opnieuw een forumavond te be leggen.

Het meest getapt | 1965 | | pagina 11