OPTOCHTEN CARNAVALSBRUILOFT De Variomaton deed dienst als bruidswagen (foto 2). Hij werd gevolgd door een oude strijdwagen, getrokken door twee paarden van Heineken's Bierhandel Nijmegen. In deze strijdwagen zaten de twee getuigen. Na de huwelijksplechtigheid werd op de Grote Markt het carnavalsbruiloftsfeest gehouden. Er stond een Heineken bar en er was een podium opgesteld, waarop het jonge paar receptie hield. Namens Heineken bood publiciteits- man Anton Schipperijn bruidegom Ad Schipperheyn een oorkonde almede een luxe doos glazen aan (foto 3). Het stond zwart van de mensen op de Grote Markt en het valt licht te begrijpen, dat over deze gebeurtenis in de Keizer Karelstad nog dagenlang is nagepraat. Op foto 1 ziet u onze reclamewagen, die in samenwer- i king met onze agent in Zevenbergschenhoek, de heer In Nijmegen werden op maandag 1 maart jl. Ad Schip perheyn en Thea van den Ing door burgemeester Hustinx in de echt verbonden. Voor zover bekend was dit de eerste maal dat tijdens Carnaval een echte bruiloft plaatsvond. In samenwerking met een van onze afnemers in Nijmegen, de heer Ritmeyer, eigenaar van café „De Tunnel", heeft Heineken er een groot feest van gemaakt. 4 Op grootscheepse wijze heeft Heineken dit jaar acte de presence gegeven tijdens de carnavalsvreugde, die van 27 februari tot en met 2 maart in een groot deel van ons land heerste. In die vier dagen hebben wij met zes eigen wagens en vier auto's, die waren opgebouwd in samenwerking met enkele van onze agenten, in bijna dertig plaatsen deelgenomen aan de carnavalsoptochten. Die plaatsen waren, in een willekeurige opsomming: Schagen Eindhoven Zutfen Lepelstraat Langeweg Geleen Roosendaal Groesbeek 's Heerenberg Den Bosch Halsteren Venlo Boxtel Nijmegen Gennep Breda Ossendrecht Schijndel De wagens reden niet alleen mee in de plaatselijke op tochten, maar bezochten de volgende dag ook de om geving. Maastricht Oldenzaal Oosterhout Made Roermond Zevenbergen Bergen op Zoom Zevenbergschenhoek Zaandam SMÊM m 6

Het meest getapt | 1965 | | pagina 6