VOORJAARSBEURS IN SOMMELSDIJK HEINEKEN OP DE 11e B.B.B. Evenals in 1964 was Heineken ook dit jaar aanwezig op de B.B.B.- Horecavakbeurs, die van 6 tot 12 maart in Valkenburg werd gehouden. Onze stand, die deze keer was inge richt in de vorm van een kelder, viel, evenals het door onze heer Holleeder op uitstekende wijze getapte bier, bij het publiek bijzonder in de smaak. Op de foto rechts ziet u een groep Grieken in nationale klederdracht vóór onze stand. Zij vertegenwoor digden hun land op de culinaire dag, die in het teken van de Griekse keu ken stond. de firma A. van Eesteren, onze agent op Goeree-Over- flakkee, samen met de Heineken-vertegenwoordiger een plan gemaakt om direct na de opening van de Greve- lingendam een voorjaarsbeurs te houden. (Behalve het Heineken-agentschap, heeft de firma Van Eesteren een limonadefabriek, terwijl zij tevens nog grossier is in zoetwaren). De 'beurs, die op maandag 5 en dinsdag 6 april in hotel „Speé" in Sommelsdijk is gehouden, was afgestemd zowel op de horeca- als op de winkelsector. Gedurende deze twee dagen zagen we dan ook een groot aantal ondernemers van horecabedrijven, winkeliers en melk en groentehandelaren de stands bezoeken om in een prettige sfeer hun inkopen en bestellingen voor het komende seizoen te doen. Op de foto ziet u een gedeelte van de bijzonder fraaie stand van de firma Van Eesteren, die door onze heer Vleghert was ontworpen en gebouwd. Na afloop van de beurs dankte de heer Van Eesteren de deelnemers die allen zeer tevreden waren over de resultaten en over de gang van zaken in het algemeen. Dit geslaagd initiatief heeft de heer Van Eesteren doen besluiten in het najaar van 1966 opnieuw een dergelijke beurs te houden. Zoals u weet heeft Goeree-Overflakkee sinds 1 april jl. een tweede vaste oeververbinding. Nu het voormalige eiland van twee richtingen gemakkelijk te bereiken is, worden in het komende seizoen aanzienlijk meer vakantie gangers verwacht. Onder andere in verband hiermee had

Het meest getapt | 1965 | | pagina 5