CONIMEX EN HEINEKEN lichten de huisvrouw voor EE bBSbbBb ALS IK GROOT BEN LIEVE MOEDER 1 1;. V **km 1 Hehxkènl IWimiïmfüinmiiiiH Op deze avonden vertelde onze rayonvertegenwoordiger (op de foto de heer D. Voets) onder meer, dat ons bier nog bij vele andere gelegenheden kan worden aangeboden. over de glasbehandeling, en demonstreerde hij op welke wijze men moet inschenken om een perfect glas bier te kunnen serveren. Deze avonden, waarop verschillende, elkaar aanvul lende produkten aan uiterst geïnteresseerde consumenten werden gedemonstreerd, zijn allerwegen een succes ge worden. Het ligt in de bedoeling ook in de komende maanden dergelijke voorlichtingsbijeenkomsten te doen houden. Onlangs lazen wij in de Friese Koerier: „Mamma, als ik groot ben, neem ik Heineken bier", zei een dezer dagen een zevenjarig meisje in Heeren veen tegen haar moeder. De vrouw hoewel geen lid van de ANDO, toch wel sympathiserend met de blauwe beweging vroeg haar dochtertje geschrok ken, wat ze daar dan wel mee bedoelde. „Nou mamma", zei het meisje, „er staat in de krant „Gezel ligheid? Neem dan Heineken bier!" En ik houd zo van gezelligheid Conimex en Heineken waren onder andere in Utrecht waar mevrouw Lubbe-Bakker met be hulp van een flanelbord aanschouwelijke voorlichting gaf aan een aantal dames van het Katholieke Vrouwengilde. mmWÊ In de afgelopen maanden zijn in vele plaatsen van ons land voorlichtings- en demonstratieavonden belegd ten behoeve van verschillende huisvrouwenverenigingen. Deze avonden werden, in samenwerking met Heineken, verzorgd door de firma Conimex, die bij monde van mevrouw E. Lubbe-Bakker op aantrekkelijke en sma- kelijke(!) wijze de toepassing van haar produkten toonde. De steeds zeer geïnteresseerde huisvrouwen kregen de bereiding van de gerechten nasi goreng en bahmi en de toepassing van de daarbij behorende ingrediënten op een flanelbord en tegelijkertijd in de praktijk voorgeschoteld. Na afloop van de demonstratie konden de dames aan de hand van een kleine proeve met de aldus bereide gerechten (nader) kennismaken. Daarbij werd een koel glas Heineken geserveerd, de drank bij uitstek als combinatie bij dergelijke gerechten. Dat ons bier ook bij nog vele andere gelegenheden kan worden aangeboden, vertelde aan het slot van de avond onze rayonvertegenwoordiger. Ook hij maakte daarbij gebruik van het flanelbord. Behalve een beknopte uit eenzetting over het Heineken concern, gaf hij de huis vrouwen nog enkele waardevolle tips, onder andere Dat de dames zich het gebodene goed lieten smaken, ziet u op deze foto, die werd genomen op de voorlichtingsavond ten behoeve van de plaatselijke afdeling van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen in Dirksland.

Het meest getapt | 1965 | | pagina 6