Heineken afnemer J. Overman nationaal kampioen eenmanszaken Twaalfde finale biertapwedstrijden De heer M. H. A. P. Rutten, Grootmeester van het „Ridderschap der Biertappers", slaat de nieuwe landskampioen 19é4 bij de eenmans zaken, de heer J. Overman, tot „Ridder in de Orde der Biertappers". (Foto „Misset") gemiddelde, namelijk 48, per wed strijd bereikt. Sinds de instelling van de biertapwedstrijden, in 1953, heb ben in totaal 24.000 vakmensen (15.000 horecabedrijven) deelgeno men. Bij de twaalfde finale waren de kampioenen uit 23 plaatsen van ons land betrokken. De eindstrijd speelde zich af in de „Glazen Zaal" van het R.A.I.-ge- bouw, waar tevens de Horecava zich presenteerde. De Nederlandse brou werijen waren op deze internationale vakbeurs „verenigd" in een zg. bier straat. Zoals u op de foto onder kunt zien, nam de Heineken inzending daarbij een vooraanstaande plaats in. van nationaal kampioen biertappen 1964. In dezelfde categorie ging een eervolle vermelding naar mejuffrouw F. Overmans van café-restaurant „De Halve Maan" in Weert. Ook bij de teams wist een Heineken afnemer tot het selecte groepje van de vijf allerbesten door te dringen. In de finale tapten de heer P. Wil- lems en mejuffrouw J. Nelissen van hotel „Centraal" in Oss zich naar de vijfde plaats. De heer en mevrouw Manshanden- Overman van café „Nieuw Leven"' in Hoogkarspel verwierven in deze af deling een eervolle vermelding, even als de heren A. H. Jansen en A. W. Kampen van hotel-café-restaurant „De Lucht" in Bruchem en de heren C. M. van Dijk en D. Halberstadt van café-restaurant „Engels" in Rot terdam. Onze gelukwensen aan al deze succesvolle finalisten! Aan de biertapwedstrijden hebben vorig jaar in den lande in totaal 1625 horecavakmensen deelgenomen. Zij vertegenwoordigden 1100 bedrijven. In dft jaar werd ook het hoogste Boven: Onder het goedkeurend oog van onze tapmeester Piet Claassen qaf de kersverse kampioen na afloop van de finale aan een der Heineken bars in de „Glazen Zaal" een demonstratie van zijn tapkunst. (Foto „Misset") Onder: Bij de teams drongen de heer P. Willems en mej. J. Nelissen van hotel „Centraal", Oss, tot de Gouden Ronde door. U ziet hen hier in actie tijdens de eindstrijd, waarin zij op de vijfde plaats beslag legden. (Foto „Misset") Rechts: (Foto welwillend beschikbaar gesteld door het dagblad „De Telegraaf") Amsterdam, 13 januari 1965. Evenals in 1963 was ook dit jaar bij de nationale biertapwedstrijden in de categorie eenmanszaken de hoogste eer weggelegd voor een van onze afnemers, de heer J. Overman van hotel „Du Lion d'Or" in Breda. Uit een veld van 25 deelnemers legde hij in de finale beslag op het hoogste aantal punten en daarmee op de titel

Het meest getapt | 1965 | | pagina 15