HEINEKEN bier blust brand! C.J.S.B. „HET HAKBLOK" bezocht brouwerij te Rotterdam Sportschool Van Gorsel, Vlaardingen, opende nieuw gebouw Naar aanleiding van het bezoek, dat de VéGé Jongerenclub (V.J.C.) enige tijd geleden aan onze Rotterdamse brouwerij bracht, ontvingen wij een verzoek van de Christelijke Jonge Slagershond „Het Hakblok" voor een nadere kennismaking met Hei- neken. Od 7 september jl. kwam een aantal leden van deze slagershond uit alle delen van het land bijeen in onze Rotterdamse brouwerij, waar zij, na een bezichtiging van het bedrijf, onder meer een uiteenzetting kregen over de goede presentatie van merkartike len. Op de foto ziet u een gedeelte van de gasten tijdens de rondleiding door de brouwzaal. Door een bijzonder gelukkige samen loop van omstandigheden is, dank zij ons bier, het luxe café-restaurant van de heer B. M. Olde Dubbelink te Velp onlangs aan verwoesting door brand ontsnapt. In het kort verteld komt het verhaal hierop neer, dat op een avond na sluitingstijd een niet goed gedoofd sigaren- of sigarettenpeukje de inhoud van een plastic emmer aan het smeu len en later aan het branden heeft gebracht. Deze emmer stond tegen de plastic! bierleiding, die door het emmerbrandje eveneens werd aangetast en op een gegeven moment doorbrandde. Ons bier kreeg toen de vrije loop en mede dank zij het feit, dat het fust nog goed gevuld was, werden de vlammen snel en afdoende gedoofd. Wat een geluk bij dit „ongeluk"! Naschrift van de redactie. Het lijkt ons nuttig als wij, bij monde van onze agen ten, onze horeca-afnemers er op attent maken, dat bovenstaand geval niet alleen staat. De chef bierservice van onze Rot terdamse brouwerij bijvoorbeeld vertelde ons, dat hem twee van dergelijke voor vallen bekend waren. Ook daarbij had ons bier, als brandblusser, erger voor komen. Het blijft echter zaak voor de horeca-ondernemer voortdurend waak zaam te zijn, dat niet 'n onnozel sigaret teneindje hem onnoemelijke schade be rokkent. Nog altijd geldt: voorkomen is beter dan genezen! Het fraaie interieur van restaurant Oide Dub belink dat, dank zij ons bier, voor verwoesting door brand gespaard bleef. Op 28 september jl. werd in Vlaardingen de nieuwe sportschool van de heer J. van Gorsel officieel geopend. In het prachtige complex kan men na het bedrijven van sport, resp. het nemen van een saunabad, in de smaakvol ingerichte, kleine sociëteit ook een glas Heineken drinken. Bij de foto: De heer Van Gorsel (m.) tijdens de drukbezochte receptie in gesprek met de heren Grevink (r.) en Van Nieuwkerk, resp. onze vertegenwoordiger en onze agent in dit rayon.

Het meest getapt | 1964 | | pagina 7