DE i BOK KONDIGT ZICH AAN - - vtjj* ;cg{ 'V ^gtarwt - -- gig» Reeds zijn onze inspecteurs en vertegen woordigers doende te noteren hoeveel u denkt nodig te hebben; dit om prompte af levering te verzekeren. Deze vóórverkopen waren vorig jaar zo groot, dat praktisch gesproken onze gehele voorraad er mee gemoeid was en nabestellingen niet konden worden uitgevoerd. Dit jaar hopen wij niemand teleur te moeten stellen, maar neemt u het zekere voor het onzekere en bestelt u tijdig. Want ook u hebt klanten, die in december enige (en soms zelfs tientallen) kistjes grif verkopen, omdat een Bok smaakt op Sint Nicolaasavond, zowel als met Kerstmis of de jaarwisseling, of op zo maar een winter avond in een gezellige omgeving. _..v 'y - SBSggggsf Wij wensen u veel succes bij uw (voor)- verkoop, wanneer u binnenkort bij uw afnemers uw bestellingen gaat noteren. Een geit is een mal meisje. Althans zo duidde men vroeger wel vrouwspersonen van een jaar of vijftien aan. Nu noemen we ze tieners, wat leuker klinkt. Dat mag ook wel sinds de zakenlui ontdekt hebben, dat deze jonge mensen een niet te versmaden klantenpotentieel vormen. Dus is het begrijpelijk, dat het weinig vleiende „geit" voor zulke goede klanten uitsterft. Zou de Bok ook uitsterven? Niet de man van de geit, maar het krachtige, enigszins zoete glas bier, dat zo velen reeds honderden jaren lang op prijs stellen als de wintertijd gekomen is. Geen sprake van, zeggen de experts. En wij hebben bij Heineken, op grond van de ervaringen van vorig jaar, toen al in de eerste decemberdagen het sein „uitverkocht" moest worden gegeven, meer gebrouwen dan in 1963. Dat bier ligt nu te rijpen, zoals de term luidt, en zal in de laatste dagen van november te uwer beschikking komen.

Het meest getapt | 1964 | | pagina 12