Voetbalwedstrijd Heineken - Verduyn Finale Heineken Nationale Hengelwedstrijd 1964 Neptunus, de god van de zee, kwam uit de golven opgedoken om hoogstpersoonlijk de wisseltrofee aan de heren Blaaser (I.) en Van Geest (m.) van de jury te overhandigen. ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆■sir Hier al een felle charge na een combinatie (boven). Hier nog een vredige groep in combinatie (links). Overzicht van de finale van de Heineken Nationale Hengelwedstrijd 1964. Iedere deel nemer viste „onder" zijn eigen, provincievlag. De traditionele voetbalwedstrijd tus sen Heineken Amsterdam en A O grossier N.V. Verduyn uit Lisse werd op de warme zaterdag van 25 juli jl. in Amsterdam voor de zevende maal gespeeld. De grote supportersschare van Verduyn zorgde voor de juiste sfeer op het nogal landelijke veld. Na afloop was de warmte snel ver geten bij een koele dronk, die de gas ten op de brouwerij te Amsterdam werd aangeboden. De uitslag (van de wedstrijd, wel te verstaan) was 41 voor Heineken Amsterdam. J. Grootjans uit Nieuwenhagen, lid van de Hengelsportvereniging „Het Dobbertje" te Terwinselen. Na afloop van de finale werden de deelnemers in de raadskelder van de Amsterdamse brouwerij ontvangen, waar onze di recteur, de heer Van de Griendt, de prijzen uitreikte. Op zaterdag 19 september jl. vond bij Vinkeveen de finale plaats van de eerste Heineken Nationale Hengel wedstrijd. Aan deze finale was op 26, resp. 27 juli jl. een groot aantal plaatselijke wedstrijden voorafgegaan, waaruit in de vier categorieën (bra sem/blei, karper, voorn en baars) ten slotte de eerste-prijswinnaars per pro vincie als finalisten te voorschijn kwamen. Winnaar van de finale zou worden de hengelaar, die de grootste vis zou inleveren bij de jury. Deze bestond uit de heren J. van Geest, C. Nieuwenhuyse en R. Bosma, resp. voorzitter en leden van de wedstrijd commissie van de Algemene Henge- laarsbond, welke bond op sympa thieke wijze aan deze eerste Heineken Nationale Hengelwedstrijd zijn mede werking heeft verleend. Voor de finale nam tevens in de jury plaats de welbekende acteur (en sportvisser) Jan Blaaser. Voordat de wedstrijd begon, was men getuige van de overhandiging van de door Heineken beschikbaar gestelde, fraaie wisseltrofee aan de jury. Dit gebeurde op nogal spectaculaire wijze, toen plotseling Neptunus, de god van de zee, compleet met kroon, drietand en zeewier, voor de ogen van de aanwezigen uit de woelige baren op dook om vervolgens de trofee aan de heren Blaaser en Van Geest, die zich in onze „Bierboeier" bevonden, te overhandigen. Er werden tijdens de wedstrijd geen opzienbarende vangsten gedaan. Toch bleek er voldoende aan de haak ge slagen te zijn om de prijswinnaars aan te kunnen wijzen. Winnaar van de eerste prijs en houder voor een jaar van de wisseltrofee werd de heer Onze directeur, de heer Van de Griendt, over handigt hier de wisseltrofee aan de titelhouder, de heer Grootjans. Dat was het sluitstuk van deze eerste Heineken Nationale Hengelwedstrijd, een evenement, dat algemeen in goede aarde (pardon, goed water) is geval len en waaraan naar wij hopen in de komende jaren door talrijke Neder landse hengelaars zal worden deelge nomen.

Het meest getapt | 1964 | | pagina 11