GOES: in het teken van fruit, mosselen en bier Mooie successen voor het Heineken tamboercorps De mosselmaaltijd op de Grote Markt van Goes, zaterdag 12 september jl. Op de achter grond de dubbele Heineken bar, die op voile toeren draaide. Het fruitcorso werd geopend door onze reclamewagen met geheel voorop het tamboercorps van onze Bossche brouwerij. Opnieuw stond de Zeeuwse stad Goes in het teken van fruit, mosselen en bier, toen van 12 tot en met 19 sep tember jl. in deze vooruitstrevende stad voor de tiende maal de jaarlijkse fruitweek werd gehouden. Dit evene ment, dat telkenjare met een indruk wekkend corso wordt besloten, heeft zich reeds een internationale ver maardheid verworven. Vanzelfspre kend was Heineken ook dit jaar weer present. De feestelijkheden begonnen op zaterdagavond 12 september jl., toen de Goese Middenstandscentrale voor de derde maal op de Grote Markt aan ongeveer negenhonderd gasten, gezeten aan lange, witgedekte tafels, een openluchtmaaltijd aanbood, waarbij maar liefst 600 kilogram mosselen, zo'n 900 broodjes en bijna 800 liter Heineken bier werd gecon sumeerd. Aan dit festijn werd luister bijgezet door de aanwezigheid van de fruitfee, die vergezeld van haar hofdames, ook de dubbele Heineken bar met een bezoek vereerde en daar eigenhandig een biertje tapte. De zaterdag daarop waren tienduizenden toeschouwers van heinde en ver naar het met Heineken spandoeken ver- Vergezeld van haar hofdames kwam de fruitfee eigenhandig een pilsje tappen in de Heineken bar. sierde Goes gekomen om het magni fieke corso aan zich voorbij te zien trekken. Het corso werd geopend door het kranige tamboercorps van ons Bossche brouwerij. Onmiddellijk daarachter volgde de nieuwe Heine ken reclamewagen, die als thema droeg: Gezellig thuis Gezellig uit, met Heineken. Met deze presentatie kregen wij voor de derde achter eenvolgende maal de eerste prijs Het tamboercorps van onze Bossche brouwerij, dat hierboven reeds ge noemd werd, heeft de afgelopen tijd zowel in binnen- als in buitenland enkele mooie successen behaald. In de Belgische plaats Eindhout nam ons corps op 15 augustus deel aan een internationale muziekwedstrijd, een optreden, dat beloond werd met een „eerste prijs met lof van de jury". Op 12 september jl. was ons tam boercorps in Schiedam, waar een groot drumbandconcours gehouden werd. Hier kregen de Heineken mu zikanten de eerste prijs in de 1ste afdeling met het hoogste aantal pun ten in die afdeling. Tijdens dit con cours bracht ons tamboercorps op verzoek van de organisatoren in het openluchttheater voor het in groten getale samengestroomde publiek nog enkele extra nummers ten gehore (zie de foto). Van het optreden van het Heineken tamboercorps met zijn mascotte, de krijgshaftige bok William Hops, gaat allerwegen een grote roep uit. Dit betekent ook goodwill voor ons pro- dukt bij het publiek, dat, waar het corps ook optreedt, zijn bewondering en waardering niet onder stoelen of banken steekt. in de categorie reclamewagens toege wezen. Door al deze activiteiten, waarin onze vertegenwoordiger huisverbruik, de heer Krieger, een zeer werkzaam aandeel heeft gehad, is ons produkt op bijzondere wijze onder de aan dacht van tienduizenden gebracht.

Het meest getapt | 1964 | | pagina 10