Sl /!/ÏTf» FORUMAVOND VOOR ARNHEMSE SLIJTERS EEN VERZOEK Op 19 maart jl. werd in Musis Sacrum te Arnhem een forumavond voor de Federatie van slijters, afde ling Arnhem, gehouden. Op verzoek van de Federatie heeft Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. aan deze avond haar medewerking ver leend. Zo stond het forum onder voorzitterschap van de heer E. Bos (Heineken, Den Bosch), die tevens gespreksleider was. Een groot aantal belangstellenden was op deze bijeen komst aanwezig. De leden van het forum, waarvan u er enkele ziet afgebeeld, kregen vragen te beant woorden, die te maken hadden met de volgende onderwerpen: de nieuwe drankwet, verticale prijsbinding, eco nomische samenwerking, stuntverkoop of niet. Deze unieke avond, die tot doel had de problemen, die de slijter heden ten dage bezighouden, te bespreken, mag zeer zeker als geslaagd worden be schouwd. 1. Het forum stond onder voorzitterschap van de heer E. Bos (Heineken, Den Bosch), die tevens gespreksleider was. 2. De heer C. Dik, adjunct-directeur van Vru- mona te Bunnik. 3. De heer F. van Slooten, hoofdredacteur van door C. Misset N.V. te Doetinchem uitgegeven vakbladen. 4. De heer J. Noord, voorzitter van de Neder landse Bond van Slijters. Enige tijd geleden is men bij Heineken begonnen met een inventarisatie van historische voorwerpen en bescheiden, die betrekking hebben op het bedrijf. Reeds zijn verscheidene attributen en documenten „opgespoord'', die iets laten zien van hoe men vroeger bij Heineken werkte. Nu is het mogelijk, dat ook bij onze afnemers en hierbij denken wij speciaal aan onze oude relaties nog documenten, affiches, misschien zelfs voorwerpen aanwezig zijn, die betrekking hebben op de band, die tussen hen en ons be drijf bestaat. Wij zouden het in dat geval zeer op prijs stellen als u ons van het bestaan van dergelijke histo rische bescheiden of voorwerpen op de hoogte wilt brengen.

Het meest getapt | 1964 | | pagina 8