Heineken in de caznaoalsoteticjbc Ook dit jaar was Heineken in de optochten, die ter gelegen heid van Carnaval in verschillende plaatsen gehouden werden, weer goed vertegenwoordigd. De Variomaton maakte deel uit van de optocht, die op 9 februari jl. in Gennep werd gehouden. Voorafgegaan door een in een oude damesjurk geklede figuur, die voortdurend bier dronk, en met voorop staande een vrolijke muzikant, had de Variomaton veel succes bij de duizenden toeschouwers (foto links boven). De volgende dag reed de Variomaton, gevuld met carnavals vierders, mee in de optocht in Den Bosch. Een van de Heineken carnavalswagens (foto boven) trad op in verschillende plaatsen, namelijk op zaterdag 8 februari jl. in Zaandam, op zondag 9 februari in Oldenzaal en 's maan dags in Venlo, waar bijgaande foto werd genomen. Bovendien maakte de wagen de volgende dag nog een toer door geheel Zuid-Limburg. Het is ondoenlijk een schatting te maken van het enorme aantal toeschouwers, dat onze wagen heeft toegejuicht. Ook in Zeeuws-Vlaanderen werd Carnaval gevierd, getuige de foto (rechts boven). Daarop ziet u Prins Nozemius I van Sas van Gent, die aan het begin van de Elfkroegentocht een dronk uitbrengt op ons bier. Op de foto links en rechts van hem de heren Krieger en De Jonge van onze commerciële dienst. Een andere gemotoriseerde Heineken carnavalswagen was op 8 februari in Eindhoven te zien en op 9 februari in Schijndel. De wagen werd opgebouwd in samenwerking met de carna valsvereniging „De Zotte Dassen", waarvan enkele leden uiteraard meereden in de optochten. Na de rit door Schijndel bracht de wagen op verzoek van onze agent in Boxtel een feestelijk bezoek aan laatstgenoemde plaats (foto midden). Op de foto links ziet u Biervorst Cambrinus tijdens zijn bezoek aan Standaarbuiten. Enige tijd vóór Carnaval werd in deze Brabantse plaats met zijn typische naam door Bier- vorst Cambrinus een nieuwe Prins Carnaval geïnstalleerd, die gezeten was in een met Heineken vlaggen versierd vat. Tevo ren had de Prins, samen met de boerenkapel op een van Heineken spandoeken voorziene auto van de N.V. Drank centrale Wouw een feestelijke rondrit door het dorp gemaakt. Zowel Biervorst Cambrinus als Prins Carnaval zorgden voor een grootscheepse Heineken reclame.

Het meest getapt | 1964 | | pagina 10