In Groningen staat een nieuw Heineken huis DE HEER J. J. VAN WAART, SCHIEDAM, VIERDE ZIJN 50-JARIG ZAKENJUBILEUM MM a Op 6 november van het vorige jaar werd onder grote belangstelling het nieuwe bedrijfspand van Heineken's Bierhandel Groningen N.V. en Luit's Gespecialiseerde Dranken Groothan del door Groningen's burgemeester, de heer J. Tuin, officieel geopend. Op de foto ziet u het nieuwe pand, waarin onder meer een grote opslag hal van 800 m2 en een koelcel van 115 m2 zijn ondergebracht. De opslag ruimte kan zo nodig verdubbeld, ja zelfs verdrievoudigd worden. De bouw van het complex kwam tot stand in nauwe samenwerking met het bouwbureau horeca van Heineken. Directeur van de N.V. is de heer J. Luit, die al van 1921 af agent van Heineken is en die in 1935 een agent schap in de stad Groningen overnam, waaruit later de N.V. is gegroeid. Wij wensen de heer Luit en zijn medewerkers veel succes in het nieuwe bedrijf. De heer J. J. van Waart, vóór de ,,stam"zaak aan de Hoogstraat in Schiedam. Op 8 december van het vorige jaar herdacht de heer J. J. van Waart te Schiedam het feit, dat hij vijftig jaar geleden lid werd van de firma J. H. C. van Waart, de firma, waarmee Heineken sinds 15 juli 1892 op de meest prettige wijze zaken doet. Degenen, die de heer Van Waart kennen, zullen ongetwijfeld onze be wering onderschrijven, dat hij een van de pioniers op het gebied van de groothandel in dranken is geweest. De heer Van Waart heeft zich altijd met zijn volledige persoonlijkheid en werkkracht ingezet voor zijn zaak, die door zijn toedoen tot grote bloei is gebracht. Ook wat de verkoop van ons bier betreft heeft de heer Van Waart zijn sporen verdiend, getuige onder meer het feit, dat hij voor 1954 tot beste bieragent werd uitgeroepen. Bij die gelegenheid ontving hij de bij deze titel behorende beker uit handen van de heer A. H. Heineken, die u rechts op de foto ziet; links de heer K. W. Berkemeier. Hoewel hij het de laatste tijd wat kalmer aan doet, neemt de heer Van Waart ondanks zijn gevorderde leef tijd nog dagelijks actief deel aan de werkzaamheden, die een zo groot bedrijf als het zijne met zich mee brengen. Naast onze gelukwensen met zijn jubileum spreken wij de hoop uit, dat hem nog vele goede jaren in gezond heid gegeven mogen worden. 2

Het meest getapt | 1964 | | pagina 2