WEER MOOIE SUCCESSEN VOOR HEINEKEN DEELNEMERS Elfde finale biertapwedstrijden Bij de nationale biertapwedstrijden, waarvan de finale op woensdag 8 januari jl. in het R.A.I.-gebouw te Amsterdam gehouden werd, zijn zowel bij de teams als bij de eenmanszaken weer enkele van onze afnemers erin geslaagd tot het selecte groepje van de vijf allerbesten door te dringen. Was vorig jaar in de categorie een manszaken de hoogste eer voor een Heineken deelneemster weggelegd (mevr. T. Poppelaar-de Nijs uit Roo sendaal werd toen kampioene van Nederland), deze keer was het bij de teamsdat een gezamenlijke afnemer van Heineken en Amstel bier als hoogst geklasseerde eindigde. Een andere Heineken deelnemer won de vierde prijs, terwijl in de categorie eenmanszaken de tweede en derde prijs terechtkwamen bij deelnemers, die thuis eveneens het meest getapte bier serveren. Wij mogen dan ook zeggen, dat onze afnemers zich in deze finale, waar het puikje van de Nederlandse bier tappers en -tapsters aanwezig was, voortreffelijk hebben geweerd. Waar voor onze oprechte hulde! Landskampioenen bij de teams werden de heer J. Demmers en mej. W. Hoo- gewerf van café-restaurant „Sport", Kerkstraat 106 in Beverwijk. Mej. Hoogewerf trad hiermee in het voet spoor van haar ouders, die enige jaren geleden de hoogste titel béhaalden. Het was de eerste maal, dat zij, samen met haar verloofde, aan deze wed strijden deelnam. Bij de teams zagen wij verder een goede prestatie van de heer H. G. Scholten en mej. A. Scholten, van café „Prins Maurits", Mauritsstraat 5, Breda. Reeds verscheidene malen nam de heer Scholten, tot nu toe steeds samen met zijn vrouw, aan de bier tapwedstrijden deel. Dit jaar was hij voor het eerst vergezeld van zijn dochter Annie. Samen tapten zij zich naar de vierde plaats. De tweede prijs bij de eenmanszaken viel ten deel aan de heer C. A. Buys, Noord Parallelweg 43 te Arnhem. De heer Buys neemt reeds tien jaar deel aan de biertapwedstrijden. Nadat hij bij de plaatselijke wedstrijden steeds een van de prijzen in de wacht had gesleept, klom hij nu in de finale tot de op één na hoogste plaats. De winnaar van de derde prijs woont Kampioenen bij de teams werden dit jaar mej. W. Hoogewerf en haar verloofde, de heer J. Demmers van café-restaurant .Sport" in Bever wijk. Bij de eenmanszaken drongj de heer C. A. Buys uit Arnhem door tot de tweede plaats. in Nijmegen. Het is de heer L. H. Schreven van café ,,'t Haasje" aan de Berg en Dalseweg. Ook hij ontving reeds enkele onderscheidingen in deze vreedzame strijd om het hoogste vak manschap. In de Glazen Zaal van het R.A.I.-gebouw legde hij onder het vakkundig oog van vele tientallen deelnemers (57 teams en 56 eenmans zaken) beslag op de derde prijs. Tot slot mogen wij niet onvermeld laten, dat van de in totaal zes eervolle vermeldingen er niet minder dan vier aan Heineken afnemers werden uit gereikt. Bij de teams ging een eervolle vermelding naar Ruteck's Lunchroom in Utrecht en naar café „Schippers Welvaren" in Schiedam, terwijl bij de eenmanszaken deze onderscheiding te beurt viel aan het „Heerenlogement" in Purmerend en aan hotel „Noord- Brabant" in Oud Gastel. Gaarne willen wij nogmaals onze winnaars gelukwensen met de mooie, door hen behaalde resultaten. De heer H. G. Scholten en zijn dochter Annie, café Prins Maurits", Breda, legden in hun categorie beslag op de vierde prijs. Ook de winnaar van de vierde prijs bij de eenmanszaken, de heer L. H. Schreven van café ,,'t Haasje" in Nijmegen, tapt thuis uit het Heineken vaatje.

Het meest getapt | 1964 | | pagina 10