ZUIDLIMBURGSE WINKELIERS IN ACTIE helbcrwt gem xjk. /xvseai Vi?il Een van de groepen prijswinnaars, die een trip naar onze Bossche brouwerij maakten. In afwachting van het diner- na-afloop in restaurant „Lohengrin" genoot het gezelschap op het terras van een koele Heine-en dronk. Hier „overhandigt" onze vertegen woordiger, de heer Stil (rechts), in het bijzijn van de heer Gageldonk, direc teur van C.I.V. „Limburgia", Nuth, een van de vijf koelkasten, die was ge wonnen door de firma Heussen in Molenberg-Heerlen. Winkelier Van Dongen in Geleen die tijdens de actie zijn etalage, zoals bovenstaande foto toont, keurig „ver sierde", had ook ter gelegenheid van de prijsuitreiking (foto links) zijn winkel in het teken van Heineken gezet. Enige tijd geleden hebben honderden winkeliers in Zuid-Limburg deelge nomen aan een door Heineken ge organiseerde, speciale raambiljetactie, waaraan een groot aantal aantrekke lijke prijzen was verbonden. De actie werd ingeleid door een gerichte reclamecampagne, waarbij de winke liers van tevoren enkele malen een fraai uitgevoerde verkoopboodschap ontvingen. De hoofdprijzen, vijf grote winkel koelkasten, werden gewonnen door B. Heussen, Molenberg-Heerlen H. Swierstra, Roermond W. Jeurissen, Geleen Ch. van Dongen, Geleen H. Vaessen-Sporken, Nieuwenhagen. De prijzenpot omvatte voorts honderd geheel verzorgde middagreizen naar de Heineken brouwerij in 's-Herto- genbosch, terwijl ten slotte nog eens honderd prijswinnaars in het bezit kwamen van een origineel Delfts blauwe bierpul. Uiteraard besteedden alle deelnemers tijdens deze activiteiten bijzondere aandacht aan de Heineken verkoop en, zij wonnen allen de hoofdprijs te weten extra Heineken omzet!

Het meest getapt | 1963 | | pagina 6