VOORJAARSACTIE KM'63 WASC De f van foto en i h Passt m verk( Dit jaar hebben wij weer een voorjaarsactie gehouden voor het verkopend personeel van onze groothandelaren. Onder de naam KM'63 ging op 16 april jl. een actie van start, waarbij de deelnemers gedurende vier weken elke week moesten opgeven hoeveel kisten Heineken zij verkocht hadden. Voor deze KISTENMARATHON bestond bijzonder veel animo. Ongeveer elfhonderd deelnemers hebben alle vier weken met veel enthousiasme meegedaan en elke week hun antwoordkaart met het aantal verkochte kisten ingestuurd. Viermaal vond er een „gewone" trekking plaats, waarbij een neutrale jury uit de binnengekomen opgaven tien (de vierde maal zelfs vijftien) kaarten trok. Deze gaven de desbetreffende deelnemers recht op een bedrag in guldens, even groot als het aantal opgegeven kisten. Op maandag 20 mei jl. trok de jury, die steeds gevormd werd door de heren A. G. Homan, G. A. Drager, F- J- B. J. Bergamin en J. Tuin, de hoofdprijzen. De gelukkige winnaars waren: Jong geleerd, oud gedaan, zou het onderschrift kunnen zijn van dit aardige tafereeltje, waarbij het driejarig zoontje van de heer en mevrouw Buys het moderne verkoopprincipe „ruime zicht bare voorraad" uitbeeldt. Ie prijs (f 1.000, D. P. Passtoors, Hilversum, van de firma J. F. Passtoors te Hilversum; 2e prijs (f 750,—) L. Audenaerd, Westdorpe, van de firma R. van Himschoot Zn. te Westdorpe; 3e prijs (f750, E. Hertgers, Arnhem, van de firma A. Bos te Nijmegen; 4e prijs f 500, M. W. Buys, Breda, van de firma A. van Dongen-Rosenveld te Breda; 6e prijs (f 500, G. Kool, Den Haag, van de N.V. Alhamo te Den Haag. Bovendien ontving iedere deelnemer, die alle vier weken had meegedaan, een aardige „troostprijs" als herinne ring aan deze actie.Gaarne willen wij nogmaals onze erkentelijkheid betui gen aan de leden van de jury, die zich voor het trekken van de prijzen steeds weer beschikbaar hebben ge steld. Ook zijn wij veel dank verschuldigd 5e prijs (f 500, H. H. M. van Laarhoven, Heusden, van de firma Schouten te Wijk en Aalburg;

Het meest getapt | 1963 | | pagina 4