Met ingang van 1 oktober 1962 heeft een reorganisatie van de Verkoop Neder land haar beslag gekregen. Op elk der drie Heineken brouwerijen is sedert die datum een hoofd commer ciële dienst gevestigd, een functionaris, die verantwoordelijk is voor de verkoop in het gebied, dat onder die brouwerij ressorteert. Voor Rotterdam werd dit de heer K. W. Berkemeier, voor 's-Hertogenbosch de heer A. R. J. Zantman en voor Am sterdam de heer J. G. Timmer. Door de benoeming van de heren Berke meier en Timmer, konden de heren R. M. E. Vestergaard en C. W. van de Griendt zich geheel gaan wijden aan hun functie van directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., waarin zij sedert 1 oktober 1961 waren benoemd. De heer Timmer werd als reclamechef opgevolgd door de heer E. C. Arendsen. Van de heren Zantman en Arendsen, die in de kring van onze Verkoop Nederland nog niet algemeen bekend zullen zijn, volgen hieronder enige persoonlijke ge gevens. De heer Zantman, die al meer dan twaalf jaar bij ons concern in dienst is, heeft het grootste gedeelte van deze periode in het buitenland gewerkt. Begin 1951, kort na zijn indiensttreding, vertrok hij naar Indonesië, waar hij in samenwer king met onze agenten de verkoop van ons produkt heeft gestimuleerd. In 1955 naar het vaderland teruggekeerd, was de heer Zantman gedurende 2y% jaar op onze hoofdstedelijke brouwerij werk zaam, deels bij de binnenlandse ver kooporganisatie, deels bij de afdeling export. Januari 1958 werd hij opnieuw uitgezonden, ditmaal naar het Caraïbi- sche gebied, waar hij gedurende vier jaar de belangen van ons concern behartigde. In het voorjaar van 1962 keerde de heer Zantman wederom terug naar Neder land, nu om zich voor te bereiden op het aanvaarden van zijn functie als hoofd commerciële dienst te 's-Hertogenbosch. De heer Arendsen, die zijn loopbaan bij de Nederlandse Spoorwegen begon, is reeds sinds 1948 werkzaam op het ge bied van reclame, sales promotion en verkoop. Zo was hij onder meer reclame- en sales promotionchef, later hoofd van de afdeling groothandel, van Remington Rand N.V., en marketing manager van de N.V. Phonogram, de Philips verkoop maatschappij voor grammofoonplaten. K. W. Berkemeier J. G. Timmer w A. R. J. Zantman E. C. Arendsen 3

Het meest getapt | 1963 | | pagina 7