Heineken trofee voor winnaar van Europese honkbalkampioenschappen JUMPING AMSTERDAM Een spectaculair moment uit de spannende finalewedstrijd Nederland Italië. Voor de winnaar van de tweejaarlijkse Europese honkbalkampioenschappen heeft Heineken vorig jaar een bronzen trofee, voorstellende een aan slag staande honk baller, beschikbaar gesteld. Deze Heineken trofee werd voor de eerste maal uitgereikt aan het Nederlandse team, dat in het afgelopen jaar voor de vijfde achtereenvolgende maal de titel veroverde. De trofee is bedoeld als permanente wisselprijs bij de Europese honkbalkampioenschappen. De heer M. J. Weymarshausen, directeur van Heineken's Brou werijen Nederland N.V., over handigde de trofee aan de Président de la Fédération Eu- ropéene de Baseball, Steno Borghese, prins van Cassaro. Op 27 en 28 oktober 1962 werd in de hoofdstad voor de vijfde maal de Jumping Amsterdam gehouden, een internationaal bekend en befaamd concours hippique, waarmee het Hei neken concern verscheidene banden heeft. Op de tweede dag van de Jumping werd verreden het Jachtspringcon- cours om de Grote Prijs van Neder land, die ook deze keer weer door Heineken beschikbaar was gesteld. Een onzer directeuren, de heer C. W. van de Griendt, reikte na afloop de ereprijs, een siertonnetje, uit aan de Engelse ruiter Tom Brennan, die met het paard Killrush winnaar werd van het Jachtspringconcours. Foto linksboven: Ook Z.K.H. prins Bern- hard, hier vergezeld van de voorzitter van de Jumping Amsterdam, dokter Tetz- ner, woonde het Jachtspringconcours bij. Links: De heer Van de Griendt met de winnaar van het Jachtspringconcours.

Het meest getapt | 1963 | | pagina 12