Van Alkmaar naar Amsterdam Nieuwe Financieel Directeur HEINEKEN Nederland NIEUWE EXPORTLOCATIE NIEUWS Maar liefst 2500 gasten kwamen op 8 november bij elkaar voor het grote per soneelsfeest van HEINEKEN Zoeterwoude en Amsterdam. Het beroemde Noordwijkse Grand Hotel Huis ter Duin was voor deze gelegenheid helemaal afgehuurd en om getoverd tot een waar feestpaleis. De feest commissie, die bestond uit Peter Heemskerk, Simon van Wijk, Ton Oostrum, Dick de Waard en Lia Haverkamp, is het afgelopen jaar enorm druk bezig geweest met de orga nisatie ervan. Lia: "Wij zijn blij dat alles zo goed is gegaan. De reacties waren zeer positief en iedereen heeft een fantas tische avond gehad." Dat is ook niet zo gek, want het programma was avondvullend. "Jeroen van der Boom, The Gospel Queens en The Originals traden op in de grote zaal en in de andere zalen, Heineken Hall of Fame, de Heineken Star Serve Bar en Hei neken Helden, konden gasten onder andere lasergamen, karaoke zingen en dansen," vertelt Lia. Daarnaast werd er natuurlijk aandacht besteed aan het 150-jarig bestaan van HEINEKEN. Zo stonden de Bierwagens van Heineken en Amstel met paarden voor het hotel en ging de show van The Sandman over de historie van 150 jaar HEINEKEN. Vanaf 1 februari 2015 HEINEKEN Groothandel Alkmaar is begin november succesvol verhuisd naar HEINEKEN Groothandel Amsterdam. Arjan de Boer, Teamleider Logistiek in Alkmaar, leidde het project. Volgens hem hebben klanten door deze schaalvergroting keuze uiteen breder productas sortiment en wordt de service beter. Maar ook voor de ongeveer veertig medewerkers uit Alk maar, zoals Account Managers, magazijnmede werkers en chauffeurs, heeft de verhuizing gevol gen. Arjan: "Zij moeten zich thuis gaan voelen in Amsterdam. Voor hen is het immers een nieuwe omgeving waar zij met veel nieuwe collega's te maken krijgen. Gelukkig heeft iedereen inmiddels een plek gekregen." Arjan vertelt dat er veel komt kijken bij de verhuizing. "Het is niet alleen het verplaatsen van A naar B, waar de facilitaire afdeling een grote rol bij speelt. Zo moeten ook de voorraden omgezet worden in het systeem en moeten we klanten en leveranciers informeren." De nieuwe logistieke exportlocatie van Vrumona is op 14 november onder toeziend oog van medewer kers van Vrumona, H&B Logistics en CTU, officieel geopend. Joost van de Wiel, Senior Consultant Logistiek bij Vrumona: "Vrumona heeft haar klanten dertien jaar bediend vanuit Hartog Bikker in Vuren en is nu verhuisd naar de Container Terminal in Utrecht. Hier beschikt Vrumona over ruim vierdui zend vierkante meter opslagruimte die direct is gelegen aan de kade om containers via het water naar de internationale havens te vervoeren." Onder het motto 'never change a winning team' zorgt Hartog Bikker Logistics ook hier voor een goede logistieke operatie, vervolgt Joost. "CTU zorgt voor het laden en lossen van de schepen en het vervoer naar de havens. Deze verhuizing draagt met ongeveer 2% C02-reductie bij aan Vrumona's groene doelstellingen." is Mare Goumans (58) de nieuwe Financieel Directeur van HEINEKEN Nederland. De functie wordt nu nog bekleed door Solveig Menard- Galli, die haar loopbaan in haar thuisland Oostenrijk zal voortzetten. Mare heeft een rijke internationale carrière binnen HEINEKEN: momenteel is hij Vice President Finance bij Cuauthémoc Moctezuma, HEINEKEN's werkmaatschappij in Mexico en de afgelopen 28 jaar woonde en werkte hij voor ons bedrijf in zeven verschillende landen. In het nieuwe jaar keert Mare dus terug naar Zoeter woude, waar hij in 1986 zijn carrière als Business Controller voor HEINEKEN Groothandel begon. Solveig en Mare zullen vanaf begin 2015 nauw met elkaar samenwerken zodat er een naad loze managementoverdracht plaatsvindt. 4 heineken NL magazine download nu de app-versie van hnl magazine

Heineken NL Magazine | 2014 | | pagina 4