COMMERCIALS CRYSTAL CLEAR GRATIS WELLNESSTREATMENT COMMERCIAL AMSTEL AMSTEL 0.0% RADLER Gevoelig, daadkrachtig, elegant, lief, stoer, grappig, zorgzaam; de vrouw van nu heeft alles in huis en houdt alle ballen in de lucht. Deze vrouw - en de doelgroep van Crystal Clear - verdient dus wel een dagje ontspanning. In zes maanden tijd werd Amstel 0.0% Radier dit jaar op grootse wijze geïntroduceerd, met als hoogtepunt een opvallende tv-commercial. En met succes: Amstel 0.0% Radier werd massaal omarmd door de consument. Merk: Crystal Clear Product: alle Crystal Clear dranken Bureau: Doom Dickson Medium: tv Doelgroep: vrouwen van 18 tot 3 5 jaar Te zien: sinds 18 augustus Merk: Amstel Product: Amstel 0.0% Radier Bureau: TBWA Medium: tv, radio en online Doelgroep: mannen van 25 tot 55 jaar Te zien: van 2 mei tot eind juli (einde van de Tour) WAT ZIEN WE: Een jonge vrouw close-up in beeld, haar blik is bezorgd en ze lijkt gestrest. Als de camera vervolgens uitzoomt wordt duidelijk dat schijn bedriegt, de vrouw krijgt een hoofdmassage tijdens een dagje wellness met een vriendin. De voice-over maakt de actie bekend: spaar met Crystal Clear voor een gratis wellness-treatment. WAAROM? "Crystal Clear heeft een zeer specifieke en loyale gebrui kersgroep", vertelt Ana Henriques, Senior Brand Manager Crystal Clear. "Vrouwen tussen de 18 en 35 jaar met een druk bestaan, die grip hebben op hun leven en goed voor zichzelf zorgen. Ze zijn gezondheidsbewust en zitten graag lekker in hun vel." Om de loyaliteit onder hen te stimuleren, beloont Crystal Clear ze met een relevante actie: sparen voor een gratis wellness-treatment voor de tweede persoon. De commercial heeft daar mee een duidelijk doel: de actie op een voor de doelgroep aansprekende manier bekendmaken. Ana: "Wellness is een zeer gewilde vrijetijdsbe steding onder onze doelgroep. De commercial en de actie staan daarom volledig in het teken van deze activiteit. We maken gebruik van een herkenbare situatie; lekker genieten van een dagje wellness, samen met een vriendin. De twee vriendinnen in de commercial zijn representatief voor onze doelgroep en uiteraard komt er nog een knappe man voorbij; die zal waarschijnlijk ook de aandacht trekken." Crystal Clear moedigt vrouwen met deze reclamespot en actie aan om zich goed te voelen en lekker in hun vel te zitten. Ana: "Met je deelname aan de actie beloon je bovendien niet alleen je vriendin, maar genietje zelf ook van een ontspannen dag." WAT ZAGEN WE: Wielrenner Laurens ten Dam is bezig meteen beklimming. Vanuit de ploegleiderwagen krijgt hij een Amstel 0.0% Radier aangereikt en proost koersdirecteur Leo van Vliet met de wielrenner. Laurens neemt een flinke slok, lest zijn dorst en geeft een rondje aan het hele peloton. WAAROM? 'Amstel 0.0% Radier is verfrissend, alcoholvrij en bevat geen kunstmatige toevoegingen; het is daarom lekker op elk moment van de dag", vertelt Reinoud Ottervanger, Senior Brand Manager Amstel. "Zéker wanneer je op zoek bent naar verfrissing, zoals tijdens het sporten. Die boodschap wilden we op een opvallende manier uitdragen. Daarbij sluiten wielrennen en Radier - vanuit het ontstaan van het drankje - natuurlijk naadloos op elkaar aan." Om een sterk beeld neer te kunnen zetten, koos Amstel voor een gerenommeerd regisseur: Diederick van Roijen, bekend van de Albert Heijn-reclames en de hitserie Penoza. "Om het hele verhaal bovendien zo echt mogelijk te laten lijken, wilden we samenwerken met de Belkin-ploeg en een van hun helden: Laurens ten Dam. Het was natuurlijk mooi meegenomen dat "Lau" zo goed presteerde tijdens de Tour!" De shoot vond plaats in een bergachtige omgeving aan de Portugese kust. Een warme bestemming, zodat de behoefte aan verfrissing ook écht duidelijk te zien is. Reinoud: "We hebben met het hele Amstel Team enorm veel tijd en energie gestopt in de introductie van dit product, maar een van de hoogte punten was toch wel deze tv-commercial. Het verhaal klopt van begin tot eind, daardoor komt de boodschap ook sterk over. En het heeft gewerkt! Een halfjaar na de introductie kunnen we al spreken van een groot succes: we hebben al ruim 20.000 hl Amstel 0.0% Radier verkocht." 14 heineken NL magazine download nu de app-versie van hnl magazine

Heineken NL Magazine | 2014 | | pagina 14