1616 ORANJE BOVEN Geef je op! NIEUWS GROOT SUCCES BAZAR 1616 V Vijf jaar na de lancering van Bazar Coffee Tea introduceert het merk de premium koffielijn Bazar 1616. Elk jaar zal Bazar een nieuwe oogst selecteren en op zoek gaan naar de meest unieke bonen, plantages en productiemethodes. De eerste koffielijn van Bazar 1616 heet #01 Sumatra ffoney Processed. Raymond Jongejeugd, (voorheen) Manager Bazar Coffee Tea: "Er zijn flink wat ontwikkelingen gaande op het gebied van speciale koffies. Met Bazar 1616 willen wij hier samen met de horecaonderne mer antwoord op geven. De nieuwe koffielijn zal slechts in enkele tientallen geselecteerde horeca gelegenheden verkrijgbaar zijn." fff een goede samenwerking tussen ffeineken Marketing en de afdeling CS&L vereist, vertelt Constantijn. "Iedereen heeft keihard gewerkt om dit in twee weken voor elkaar te krijgen. Dat het een succes is blijkt wel: het filmpje van de actie, waarop Chief Oranje Officer Marco van ffouwelingen te zien is, is inmiddels tweehonderdduizend keer online bekeken." De actie is onderdeel van de Oranjecampagne van ffeineken, waarmee de Oranjekoorts wordt verspreid. De spelers van het Nederlands Elftal zijn door ffeineken op een indrukwekkende manier verrast. Constantijn van Nispen, Brandmanager: "Op 5 juni vloog de selectie van Schiphol naar Brazilië, recht over de brouwerij. Dit bracht ons op het idee om met pallets kratten de woorden 'Oranje Boven' levensgroot op het brouwerijterrein in Zoeterwoude te schrijven. In totaal waren daarvoor maar liefst 134.400 kratten nodig." Om dit voor elkaar te krijgen was De twee edities van De Vrienden van Amstel Zingen Hun Helden op 31 mei in Groningen en 7 juni in Alkmaar waren een groot succes. Reinoud Ottervanger, Senior Brand Manager Amstel: "Meer dan zeventienduizend bezoekers, die allemaal een proefglaasje Amstel Radier Grapefruit kregen, hebben genoten van optredens van Nick Simon, VanVelzen, Ilse DeLange, Trijntje Oosterhuis, Waylon, Nielson en Xander de Buisonjé." De artiesten zongen nummers van onder andere Bon Jovi, André Hazes, Michael Jackson, Bruno Mars en U2. De Vrienden van Amstel Zingen Hun Helden, voorheen De Helden van Amstel LIVE!, heeft een complete restyling ondergaan. Zo zijn er vaker wisselingen op het po dium, treden er meer artiesten op, worden er duetten gezongen en staan bezoekers niet in een festivaltent, maar in de openlucht. In deze nieuwe opzet is het evenement meer dan ooit het kleine broertje van De Vrienden van Amstel LIVE!. Alle medewerkers van het kantoor in Zoeter woude kunnen zich opgeven voor het Global Sensory Quality panel, waarmee deelnemers een kwalitatief oordeel leren geven over de bieren van HEINEKEN en uiteindelijk verantwoordelijk kunnen worden voor de sensorische kwaliteits controle van alle door HEINEKEN brouwerijen wereldwijd gebrouwde bieren. Voor deelname aan het smaakpanel zullen er intensieve trainin gen zijn, waarbij de beste bierproevers worden uitgekozen. De training zal zes maanden lang drie keer per week plaatsvinden en duurt onge veer twintig minuten per sessie. Wie de training succesvol afrondt, neemt vervolgens twee keer in de week deel aan de dagelijkse smaaktesten. Ben je geïnteresseerd? Aarzel dan niet! Stuur een email voor 25 juli 201A naar SensoryPanel@Heineken.com. Je zult daarna meer informatie ontvangen voordat de training start. 4 HEINEKEN NL magazine download nu de app-versie van hnl magazine

Heineken NL Magazine | 2014 | | pagina 4